19 czerwca 2023

Narzędzia pracy w telefonie – poznaj dedykowane aplikacje mobilne

Możesz usprawnić wykonanie zadań w swojej firmie dzięki aplikacjom mobilnym. Zyskaj większą wygodę zarządzania i stwórz przyjazne środowisko pracy dla swoich pracowników.

3 min. czytania
Narzędzia pracy w telefonie – poznaj dedykowane aplikacje mobilne

Spis treści:

 1. Przenieś dyspozycje zawodowe do mobilnego systemu
 2. Aplikacja obsługi magazynów
 3. Zoptymalizuj transport dzięki dedykowanej aplikacji
 4. Nowoczesne, firmowe aplikacje mobilne
 5. Aplikacje mobilne tworzone przez Certusoft realnie wspierają Twój biznes

Przenieś dyspozycje zawodowe do mobilnego systemu

Poza podstawowymi funkcjami, które zapewniają nam urządzenia mobilne w życiu codziennym, warto poznać aktualne możliwości wsparcia pracowników wersją systemu przygotowaną do wdrożenia na urządzeniach cyfrowych. Co to dokładnie oznacza? Możesz wprowadzić większą efektywność pracy i skrócić czas wykonania wielu czynności dzięki aplikacji mobilnej dla pracowników magazynu oraz kierowców w firmie transportowej i spedycyjnej. Z pomocą aplikacji mobilnych, opracowanych przez zespół doświadczonych specjalistów branży IT, zyskujesz możliwość precyzyjnego zarządzania czasem pracy i terminowością wykonania zadań przez pracowników.

💡
Posiadając firmową aplikację mobilną, dedykowaną dla konkretnej branży, dokładnie określasz zadania i kierujesz je do realizacji według ustalonego harmonogramu. 

Każdy pracownik, posiadający indywidualne konto logowania, niezwłocznie po pojawieniu się dyspozycji, otrzymuje informacje dotyczące zakresu swoich obowiązków, koniecznych ruchów magazynowych czy realizacji tras transportowych. W swoim profilu zauważy wszystkie bieżące zmiany dotyczące zlecenia oraz ewentualną modyfikację tras przejazdowych. Dzięki mobilnej aplikacji ograniczysz wykonywanie połączeń telefonicznych czy formułowanie wiadomości e-mail, informujących o zaistniałych zmianach lub anulowanych zleceniach. Dostęp do wszystkich danych posiadasz w jednym systemie – stacjonarnym oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Przez bezpośredni wgląd online do raportów dotyczących statusu dyspozycji, skracasz czas swojej pracy, a jednocześnie zwiększasz efektywność rutynowych czynności w firmie. Certusoft, jako biznesowy partner przedsiębiorców, dokłada starań, aby technologiczne rozwiązania dla firm charakteryzowały się przede wszystkim przejrzystością i wygodą, a także bezpieczeństwem, gwarantującym trwałe i bezawaryjne działanie.

Aplikacja obsługi magazynów

Jeśli zarządzasz magazynami, istotne jest skoordynowanie działań usprawniających pracę magazynów na każdym etapie – od przyjęcia zamówienia, przez jego kompletowanie i konieczne przesunięcia magazynowe, aż do finalnej wysyłki i kompleksowej obsługi klienta. Jeśli posiadasz system WMS, większość operacji wykonujesz centralnie z pozycji wspomnianego systemu. Aby jeszcze bardziej zwiększyć jego efektywność, firma Certusoft proponuje autorskie rozwiązanie, pozwalające na obsługę magazynów i bezpośredni wgląd w zlecone zadania poszczególnych pracowników z pozycji aplikacji w telefonie. Jest to narzędzie intuicyjnie przystosowane dla pracowników magazynów, obsługujących zamówienia wewnętrzne i zewnętrzne firmy.

💡
Wygoda pracy polega przede wszystkim na dostępie do zawsze zaktualizowanych danych, zgłoszeń wewnętrznych, zamówień oraz wszystkich zdarzeń zaistniałych na poziomie całej sieci magazynów.

Znaczące jest również to, że osoba zarządzająca pracą magazynów wygodnie zleca konkretne zadania bezpośrednio zobowiązanym do ich wykonania pracownikom. Dodatkowo dział obsługi magazynów zyskuje czytelny zakres obowiązków dla każdego z nich. Z uwagi na cele logistyczne i kontrolne w kompleksowym zarządzaniu dużą siecią dystrybucji to bardzo istotne ułatwienie. Jeśli chciałbyś realnie wpłynąć na organizację pracy w magazynach również poza podstawowym systemem WMS, możesz skorzystać z porad naszych specjalistów i wybrać ofertę najlepiej odpowiadającą potrzebom Twojej firmy. Jesteśmy pewni, że inwestycja w nowoczesne rozwiązania dla biznesu przyniesie większą efektywność pracy i zapewni lepszą organizację w Twojej firmie.

Zoptymalizuj transport dzięki dedykowanej aplikacji

Prowadzisz firmę transportową i oczekujesz od swoich pracowników najlepszych efektów? Chcesz zoptymalizować wydatki na transport i przyspieszyć pracę działu logistyki? Jesteś w miejscu, w którym doskonale to rozumiemy i tworzymy rozwiązania technologiczne, które realnie wpływają na zarządzanie dużymi przedsiębiorstwami, ale także początkującymi start-upami. Zarządzając logistyką firmy transportowej lub spedycyjnej, codziennie mierzysz się z innymi wyzwaniami. Aby usprawnić współpracę z kierowcami w Twojej firmie, Certusoft opracował mobilną aplikację na urządzenia przenośne, typu tablet lub smartfon, pozwalającą na szybki i wygodny sposób planowania tras oraz przypisywania obowiązków konkretnym kierowcom. Aplikacja umożliwia przede wszystkim bieżące powiadomienia o zaistniałych w systemie dyspozycjach transportu oraz zakresie obowiązków w każdym punkcie dystrybucji. Usystematyzowanie powiadomień wpływa na poprawę wydajności pracy zarówno samych kierowców, jak i działu obsługującego dział logistyki w firmie.

Nowoczesne, firmowe aplikacje mobilne:

 • pozwalają na dopasowanie informatycznego środowiska pracy dla każdej branży biznesowej,
 • umożliwiają wygodne kierowanie dyspozycji do konkretnych miejsc obsługi lub pracowników,
 • gwarantują dostęp do spójnych danych pochodzących z głównego systemu WMS i ERP,
 • umożliwiają wykorzystanie aplikacji na terminalu mobilnym,
 • zapewniają przyjazne w obsłudze narzędzie dla pracowników,
 • pozwalają na stworzenie indywidualnego profilu pracownika z chronionym hasłem,
 • wpływają na przyspieszenie rutynowych prac w przedsiębiorstwie.

Aplikacje mobilne tworzone przez Certusoft realnie wspierają Twój biznes

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwościach poprawy sprawności Twojego obecnego systemu operacyjnego, chętnie udzielimy szczegółowych informacji. Stworzyliśmy narzędzia, które w istotny sposób przyspieszają i optymalizują zakres prac w przedsiębiorstwach działających w różnych gałęziach biznesu. Wskażemy najbardziej operatywne systemy, moduły oraz aplikacje biznesowe, które w realny sposób poprawią efektywność pracy Twoich pracowników i przyczynią się do zwiększenia potencjału już stosowanego oprogramowania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt