Realizacje

Systemy informatyczne Certusoft to optymalizacja, automatyzacja, a także wsparcie procesów biznesowych firmy. Zobacz nasze wybrane realizacje i sprawdź, jakie obszary biznesu oraz potrzeby wdrożeniowe obsługuje oprogramowanie Certusoft!

icon

Aplikacje mobilne

Mobilność i urządzenia przenośne nie omijają biznesu. Pracownicy wykorzystują w swojej codziennej pracy telefony i tablety ze stałym połączeniem do internetu. Nowoczesne firmy podążają za trendami i wykorzystują aplikacje mobilne do zwiększenia wydajności i rentowności swojej działalności. Zobacz jak nasi klienci wykorzystują aplikacje mobilne na potrzeby wsparcia prac magazynowych, prowadzenia sprzedaży, przygotowania zamówień, realizacji zleceń transportowych i dystrybucji towarów.

icon

E-commerce

Sprzedaż w internecie dają dodatkowe możliwości zwiększenia liczby klientów. Sprzedaż hurtowa, dystrybucja dla klientów biznesowych, handel produktami cyfrowymi, oferta dla klientów biznesowych czy strategia ukierunkowana na ofertę dla konsumentów to tylko wybrane możliwości. Zapoznaj się z wybranymi realizacjami związanymi z rynkiem e-commerce. Zobacz jak nasze oprogramowanie spełnia stawiane przed nim wymogi niezależnie od charakteru branży, którą wspiera.

icon

Finanse i księgowość

Dzięki oprogramowaniu do finansów i księgowość rozliczysz VAT, CIT, PIT, przygotujesz JPK, przygotujesz sprawozdania i bilanse. Przygotujesz paczki przelewów, sprawozdania importowe i eksportowe, dokumenty na potrzeby faktoringu czy rozliczenia umów. Zweryfikujesz kontrahentów i będziesz panować nad obiegiem dokumentów finansowych w wielu firmach jednocześnie. Zobacz jak nasze oprogramowanie dla księgowości wspiera obsługę firm niezależnie od ich charakteru i wielkości działalności.

icon

Handel

Procesy gospodarcze są złożone i nie inaczej jest w przypadku handlu. Kupno, sprzedaż, przemieszczanie towarów, korzystanie z usług oraz ich świadczenie, handel detaliczny, handel międzynarodowy to tylko wybrane i ogólne elementy działalności gospodarczej. Do tego cały przekrój podmiotów uczestniczących w tym procesie, od dostawców aż po kupujących klientów.

icon

Logistyka i transport

Zaawansowane oprogramowanie CRM i systemy informatyczne dla dziedzin logistyki, transportu i przeprowadzek. Dzięki naszym innowacyjnym i kompleksowym rozwiązaniom, klienci mogą skutecznie zarządzać swoją logistyką, poprawić wydajność oraz zyskać konkurencyjną przewagę. Optymalizacja procesów logistycznych i biznesowych to klucz do sukcesu w biznesie lotniczym, drogowym i morskim.

icon

Program lojalnościowy

Budowanie długotrwałych relacji ze swoimi klientami, a następnie ich podtrzymywanie to główny cel programu lojalnościowego. Pomaga zmniejszać koszty ponoszone na promocję i reklamy przy doborze odpowiedniej strategii programu lojalnościowego. Zaangażowanie klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych, można nagradzać na wiele sposobów. Nagrodami rzeczowymi, zniżkami na towary, indywidualnie przygotowanymi rabatami i promocjami.

icon

Rynek kapitałowy

Rynek kapitałowy to wysokie wymagania związanie z bezpieczeństwem zarówno środków pieniężnych, obiegu dokumentacji jak i wykorzystywanych narzędzi. Przeczytaj jak nasze oprogramowanie może pomóc w procesie Compliance i obrocie aktywami w instytucji finansowej.

icon

Sieć współpracy

Franczyza, dystrybucja, partnerstwo biznesowe, lokalni producenci - niezależnie jaki charakter i zakres współpracy w biznesie przyjęła Twoja firma, nasze oprogramowanie to system wspierający franchising w Polsce. Obsługa sprzedaży między partnerami, elektroniczny przepływ dokumentacji, sklep dla franczyzy, portale sprzedażowe dla partnerów B2B, zamówienia kierowane do partnerów, wspólne działania marketingowe to tylko wybrane obszary współpracy i integracji.

icon

SOD

System obiegu dokumentów w chmurze to automatyzacja i digitalizacja procesów firmowych, mniej papieru, większe bezpieczeństwo i duża wygoda. Własny schemat obiegu dokumentów i ścieżka akceptacji niezależnie od wielkości Twojej organizacji. Nie ma przy tym znaczenia wielkość organizacji i jej charakter. Obieg dokumentów finansowych i księgowych? Akceptacja dokumentów kosztowych? Zatwierdzanie urlopu lub delegacji? To tylko wybrane scenariusze, które obsługuje Certusoft SOD.

icon

System obsługi reklamacji

System do obsługi reklamacji pozwala na zautomatyzowanie procesu reklamacyjnego. Nowoczesne oprogramowanie pozwala przeprowadzać cały proces w formie elektronicznej. Do tego zdejmuje z pracowników obowiązek analizy powiązań dokumentacji, towarów i klientów reklamujących towar lub usługę. Ma to szczególne znaczenie w przypadku relacji między przedsiębiorcami i dużym obrotem towarami

icon

System PIM

Zarządzanie tysiącami, a niekiedy nawet milionami rekordów, nie jest możliwe bez nowoczesnych rozwiązań informatycznych. System PIM to innowacyjne narzędzie do zarządzania i wzbogacania informacjami o produktach. Zapoznaj się z realizacjami u naszych klientów, którzy zwiększyli swoją produktywność i poprawili skuteczność operacyjną. Zobacz, jak PIM wspiera takie obszary jak sprzedaż internetową, dystrybucję hurtową i detaliczną, relacje z klientami i wiele więcej.

icon

Umowy

System pomagający w rozliczaniu umów to pewność ich realizacji. Niezależnie od stopnia złożoności warunków umowy oprogramowanie pozwala przenieść każdy z nich na poziom automatycznych procesów. Niezależnie czy firma chce rozliczać umowy jednorazowe, umowy cykliczne nasz system w tym pomoże. Rozliczanie umów księgowych, kontrola realizacji umów na rabaty retro to tylko wybrane przykłady obsługiwane przez oprogramowanie Certusoft.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt