15 maja 2023

Zarządzaj pracą magazynów z pozycji swojego telefonu

Zarządzaj magazynami sprawniej i szybciej. Wybierz narzędzie obsługi, dzięki któremu zyskujesz czas i przestrzeń na inne działania w swojej firmie.

3 min. czytania
Zarządzaj pracą magazynów z pozycji swojego telefonu

Spis treści:

 1. Aplikacja mobilnego zarządzania magazynem
 2. Rozwiązanie dla biznesu
 3. Jak wygląda praca w mobilnym magazynie
 4. Bezpieczeństwo pracy
 5. Mobilny magazyn w telefonie
 6. Aplikacja od Certusoft
 7. Sukces na wielu płaszczyznach

Aplikacja mobilnego zarządzania magazynem

Poruszając się w rzeczywistości wirtualnej, jesteśmy przyzwyczajeni, że obecnie wiele spraw możemy załatwić z pozycji naszego smartfonu. Aplikacje mobilne dostępne w telefonie są wykorzystywane dla wielu celów codziennego funkcjonowania. Dobrze je znamy i wielokrotnie się nimi posługujemy. Wiemy, jak potrafią ułatwić życie i skrócić czas osiągnięcia konkretnego zamierzenia. Czemu więc nie korzystać z nich również w zarządzaniu swoim biznesem? My już wiemy, że warto. Postaramy się wyjaśnić dlaczego.

Rozwiązanie dla biznesu

Firma Certusoft, działając na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia przy tworzeniu oprogramowania dla biznesu oraz w zgodzie z obecnymi trendami, stworzyła aplikację mobilną do zarządzania magazynem. Nasze narzędzie zostało opracowane przede wszystkim z myślą o właścicielach przedsiębiorstw wymagających sprawnego zarządzania magazynami. Dołożyliśmy starań, aby mogło spełnić jak najlepsze funkcje praktyczne, przekładając się na wygodę pracy zarówno dla osób administrujących magazynami, jak i dla ich pracowników. Nasze rozwiązanie pełni rolę mobilnego magazyniera, który zdecydowanie zwiększa wydajność pracy oraz usprawnia wszelkie ruchy magazynowe. Realnie przekłada się to na skrócenie czasu wykonania zleceń, a tym samym na zadowolenie Twoich klientów.

Jak wygląda praca w mobilnym magazynie

Pracując z telefonu, jesteśmy w stanie wykonać kilka czynności w jednym czasie. Z pozycji osoby administrującej pracę magazynu oznacza to, że każde zadanie może ona przypisać konkretnemu zespołowi pracowników i robi to w wygodnym dla siebie momencie. Z pozycji pracownika zalet jest jeszcze więcej. Po pierwsze wszystkie aktualizacje otrzymuje zawsze na czas, co zdecydowanie wpływa na jakość i terminowość wykonanych zadań. Po drugie aplikacja zdecydowanie ułatwia przyjmowanie i wydawanie towaru oraz usprawnia kompletację zamówień. Część zadań, takich jak np. wprowadzanie towaru odbywa się za pomocą skanowania kodów, bez konieczności wprowadzania danych ręcznie. Dodatkowym atutem jest możliwość nieograniczonego dostępu do katalogów produktowych oraz podglądu dokumentów, które są zawsze pod ręką.

💡
Aplikacja od Certusoft jest stworzona na dopracowanym systemie intuicyjnym, który pozwala na łatwe sterowanie zapasami magazynowymi z dowolnego urządzenia mobilnego.

System nie wymaga długiego wdrożenia wśród pracowników – działa podobnie jak inne aplikacje, którymi posługują się na co dzień. Korzystając z niego, pracownicy otrzymują pełne wsparcie, tym samym generując mniej błędów na różnych etapach przyjmowania czy wydawania zamówień. Aplikacja umożliwia również optymalne zagospodarowanie powierzchni magazynu, ponieważ pracownicy zyskują możliwość lepszego rozplanowania ułożenia towarów. Dzięki temu magazyn sukcesywnie zwiększa swoją efektywność, a zarządzający lepiej wykorzystują dostępną przestrzeń.

Bezpieczeństwo

Aplikacja została stworzona z myślą o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Dzięki temu umożliwia ona bezpieczne logowanie dla kont użytkowników oraz łączność z główną aplikacją dzięki szyfrowanym protokołom. Wszystko to z gwarancją, że dane nie zostaną utracone. Bezpieczeństwo dotyczy również dokumentów cyfrowych, które znajdują się w katalogach. Dołożyliśmy starań, by dzięki naszemu rozwiązaniu Twoja firma mogła jedynie zyskać, więc wyeliminowaliśmy wszystkie zagrożenia strat. Zdajemy sobie sprawę, że dla Ciebie aplikacja zarządzania magazynem to konkretna inwestycja. Jak każda inwestycja, ma przynosić wymierne zyski – bardzo dobrze to rozumiemy. Dlatego oddajemy w Twoje ręce produkt spełniający wszystkie niezbędne warunki bezpieczeństwa.

Mobilny magazyn w telefonie jest dla Ciebie, jeśli:

 • zarządzasz przedsiębiorstwem bazującym na zarządzaniu magazynami,
 • tworzysz rozbudowaną sieć magazynów,
 • poszukujesz rozwiązania, które pomoże usprawnić pracę Tobie i Twoim pracownikom,
 • chcesz administrować ruchem magazynowym z dowolnego miejsca pobytu.

Aplikacja od Certusoft gwarantuje:

 • usprawnienie pracy magazynu na każdym etapie działań,
 • zwiększenie wydajności pracy magazynu i efektywności pracowników,
 • pełną kontrolę stanów magazynowych,
 • przejrzysty widok przesunięć, przyjęć i zwrotów,
 • łatwy dostęp do dokumentów cyfrowych,
 • redukcję dokumentacji papierowej,
 • wygodne otrzymywanie okresowych oraz pełnych formularzy inwentaryzacyjnych.

Sukces na wielu płaszczyznach

Dzięki mobilnej obsłudze magazynów Twoja firma zyska nowe narzędzie wsparcia pracowników. Tobie natomiast przyniesie możliwość regularnej kontroli wykonania zadań pracowniczych. Jeśli jesteś zainteresowany również innymi rozwiązaniami, które mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy, zapraszamy do przejrzenia naszej pełnej oferty i bezpośredniego kontaktu. Wierzymy, że stworzone przez nas systemy pomogą usprawnić pracę wielu gałęzi Twojej firmy, skutecznie wpływając na szybsze osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt