System PIM

Zarządzanie tysiącami, a niekiedy nawet milionami rekordów, nie jest możliwe bez nowoczesnych rozwiązań informatycznych. System PIM to innowacyjne narzędzie do zarządzania i wzbogacania informacjami o produktach. Zapoznaj się z realizacjami u naszych klientów, którzy zwiększyli swoją produktywność i poprawili skuteczność operacyjną. Zobacz, jak PIM wspiera takie obszary jak sprzedaż internetową, dystrybucję hurtową i detaliczną, relacje z klientami i wiele więcej.

cover

Realizacja dla firmy FEGIME Polska

Szybkie wdrożenie systemu PIM dla branży elektrotechnicznej

Certusoft PIM to nowy klucz do skutecznego zarządzania danymi produktowymi. Dzięki wdrożeniu FEGIME Polska zwiększyła skuteczność w zarządzaniu produktami oraz zoptymalizowała procesy biznesowe w branży elektrotechnicznej.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Lobo

System PIM w hurtowniach spożywczych

Dostarczony system PIM dla branży spożywczej posiada funkcjonalności zapewniające automatyczne dynamiczne zarządzanie ceną i dostępnością produktów w wielu kanałach sprzedaży. Wysoki poziom zautomatyzowania zapobiega utracie potencjalnych przychodów.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

System PIM dla branży elektrotechnicznej

Branża elektrotechniczna to ciągły przypływ nowych i do tego złożonych informacji o produktach. Dane o parametrach fizycznych, certyfikaty, duże ilości danych w formatach BMEcat. Nasze oprogramowanie zostało przygotowane na takie wyzwania i zintegrowanie z systemami ERP i WMS.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Platon

System PIM dla branży wydawniczej

Zarządzanie informacjami w branży wydawniczej to prawdziwe wyzwanie. Nasz system PIM dla branży wydawniczej przygotowany dla firmy Platon to postawa wsparcia e-commerce i sprzedaży niezależnie od kanału dystrybucji. Zawsze aktualna informacja dla lepszego doświadczenia klientów.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy WRI

PIM dla sieci sprzedaży stacjonarnej i online

Zaawansowany i sprawny system PIM to nie niezbędne narzędzie do zarządzania bazą produktów. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku takich firm jak WRI, które prowadzą sprzedaż stacjonarną w wielu punktach, jak również sprzedaż online.

Zobacz więcej

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt