Platon

Platon jest jedną z największych firma w Polsce, która zajmuje się dystrybucją książek. Dysponuje bogatą ofertą wydawniczą i rozległą siecią zaopatrywanych punktów detalicznych. Współpracuje z ponad 400 wydawcami, około 400 bibliotekami, tradycyjnymi księgarniami, dużymi sieciami handlowymi i sklepami internetowymi. W roku 2017 firma Platon stała się częścią Grupy Empik.

cover

Realizacja dla firmy Platon

System PIM dla branży wydawniczej

Zarządzanie informacjami w branży wydawniczej to prawdziwe wyzwanie. Nasz system PIM dla branży wydawniczej przygotowany dla firmy Platon to postawa wsparcia e-commerce i sprzedaży niezależnie od kanału dystrybucji. Zawsze aktualna informacja dla lepszego doświadczenia klientów.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Platon

E-commerce dla dystrybutora książek

Sprzedaż hurtowa książek dla takich klientów jak biblioteki, księgarnie, szkoły to część systemu e-commerce dla firmy Platon. Nasze oprogramowanie wspiera również współpracę z wydawcami. Wszystko w jednym systemie na jednym portalu online.

Zobacz więcej

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt