Referencje

Współpraca z naszymi klientami przynosi nam wiele satysfakcji. Cieszymy się, że razem możemy zmieniać biznes na lepsze dzięki naszemu autorskiemu oprogramowaniu i wspólnej współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi listami referencyjnymi!

Dobre relacje to podstawa biznesu. Z nieukrywaną satysfakcją stwierdzamy, że kilka lat działalności pozwoliło nam na zbudowanie ich wiele. Bez naszych klientów i partnerów nie moglibyśmy istnieć. Dziękujemy!

FEGIME Polska Sp. z o. o.

Sieć dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce

"Zespół Certusoft byt bardzo zaangażowany w cały proces od początku do końca, a ich komunikacja i współpraca były na najwyższym poziomie. Zespół wykazał dużą zdolność do zrozumienia naszych potrzeb i dostosowania się do naszych wymagań, co doprowadziło do sukcesu wdrożenia i jego ukończenia przed zakładanym terminem.

Marta Kulza
Prezes Zarządu
FEGIME Polska Sp. z o. o.


P4 Sp. z o. o.

Operator sieci telekomunikacyjnej Play

"Zespół Certusoft wykazuje się rzetelnością, terminowością i jakością w zakresie powierzanych prac. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Certusoft Sp. z o. o. Spółka Komandytowa jako partnera rzetelnego, profesjonalnego i kompetentnego w realizacji wymagających projektów informatycznych."

Marcin Wolny
IT Manager
P4 Sp. z o. o.


Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

PageReferences.CompanyOffering

"Pragniemy potwierdzić fakt wieloletniej współpracy z firmą Certusoft Sp. z o.o.

Firma Certusoft zrealizowała na nasze potrzeby centralną aplikację do pełnej obsługi procesów reklamacyjnych. Certusoft dostarcza na nasze potrzeby rozbudowany autorski system Certusoft ERP. Dostarczone rozwiązanie usprawnia nasze procesy wewnętrze i zewnętrzne włączając w to również procesy reklamacyjne. Aplikacja znacznie ułatwia i przyspiesza pracę naszych pracowników, wymianę dokumentacji oraz pozwala kontrolować stan realizacji spraw."

Bartosz Cisek
Wiceprezes Zarządu
Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.


WRI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Firma zarządzająca polską siecią hipermarketów budowlanych

"WRI Sp. K. SK wyraża zadowolenie ze współpracy z firmą Certusoft Poland Sp. z o. o. Spółka Komandytowa, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznego i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń. Polecamy Certusoft jako dostawcę profesjonalnych rozwiązań chmurowych (model SaaS)"

Klaudiusz i Katarzyna Winkiel
Zarząd Komplementariusza
WRI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.


LOBO Sp. z o. o.

Regionalny dystrybutor artykułów spożywczych

"Pracowników Certusoft cechuje profesjonalizm, zaangażowanie jak również rzetelność i wiarygodność, którą potwierdza wywiązywanie się z przyjętych terminów realizacji prac. W oparciu o dotychczasową współpracę LOBO Sp. z o.o. rekomenduje firmę Certusoft jako partnera i dostawcę profesjonalnych rozwiązań informatycznych w modelu SaaS."

Piotr Krakowiak
Prezes Zarządu
LOBO Sp. z o. o.


Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

CompanyOffering

"Z przyjemnością potwierdzamy fakt owocnej współpracy z firmą Certusoft Sp. z o.o. sp.k.

Firma Certusoft zrealizowała na nasze zamówienie budowę i utrzymanie systemu ERP wraz z dedykowanymi modułami do zarządzania obiegiem dokumentów, zarządzania wydatkami oraz budżetowanie."

Bartosz Cisek
Wiceprezes Zarządu
Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.


Tryumf Sp. z o.o.

Producent trofeów sportowych i medali

"Wyrażając uznanie rekomendujemy firmę Certusoft Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa jako rzetelnego i godnego zaufania partnera, który potrafi dostosować się do ambitnych i wymagających klientów. Szczerze polecamy współpracę z tą firmą i jej rozwiązania w modelu SaaS."

Paweł Piotrowski
Prezes Zarządu
Tryumf Sp. z o.o.


Platon Sp. z o.o.

Dystrybutor książek

"Wdrożony z sukcesem system usprawnił nasze procesy wewnętrzne i zewnętrzne dzięki bezpośredniemu powiązaniu transakcji bezpośrednio z dokumentami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Wdrożone rozwiązanie wpłynęło pozytywnie na realizację naszych planów biznesowych dzięki możliwości efektywnego planowania budżetu, bieżącego monitorowania jego wykonania oraz analizę przeprowadzanych przedsięwzięć."

Helena Ciszewska
e-commerce Manager
Platon Sp. z o.o.


CERES Dom Inwestycyjny S.A.

Grupa wydawnicza

"Certusoft pomaga realizować nasze cele, dostarczając system informatyczny online, który daje naszym Klientom możliwość wygodnego i stałego dostępu, kontroli i śledzenia wartości swojej inwestycji."

Marcin Pawlak
Dyrektor Departamentu Wsparcia Sprzedaży i Operacji
CERES Dom Inwestycyjny S.A.


Publicat S.A.

Grupa wydawnicza

"Firma Certusoft zrealizowała na nasze zamówienie budowę dedykowanego systemu do zarządzania obiegiem dokumentów wraz z zarządzaniem wydatkami. System został udostępniony przez firmę Certusoft jako usługa w modelu SaaS."

Piotr Podsiedlik
Wiceprezes Zarządu
Publicat S.A.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt