SOD

System obiegu dokumentów w chmurze to automatyzacja i digitalizacja procesów firmowych, mniej papieru, większe bezpieczeństwo i duża wygoda. Własny schemat obiegu dokumentów i ścieżka akceptacji niezależnie od wielkości Twojej organizacji. Nie ma przy tym znaczenia wielkość organizacji i jej charakter. Obieg dokumentów finansowych i księgowych? Akceptacja dokumentów kosztowych? Zatwierdzanie urlopu lub delegacji? To tylko wybrane scenariusze, które obsługuje Certusoft SOD.

cover

Realizacja dla firmy Publicat

System obiegu dokumentów i zarządzanie wydatkami w firmie

Aplikacja Certusoft do zarządzania obiegiem dokumentów oraz wydatkami firmowymi pozwoliła na usprawnienie procesów wewnętrznych i zewnętrznych. Powiązanie transakcji bezpośrednio z dokumentami na poziomie systemu ułatwia pracę pracowników firmy i pozwala sprawniej realizować plany biznesowe.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Commerbook

Obieg dokumentów w biurze księgowym

Sprawna wymiana dokumentów finansowych i księgowych to wymóg oczywisty w dzisiejszych czasach. Dzięki Certusoft SOD księgowym Commerbook łatwiej obsługiwać swoich klientów.

Zobacz więcej

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt