Sieć współpracy

Franczyza, dystrybucja, partnerstwo biznesowe, lokalni producenci - niezależnie jaki charakter i zakres współpracy w biznesie przyjęła Twoja firma, nasze oprogramowanie to system wspierający franchising w Polsce. Obsługa sprzedaży między partnerami, elektroniczny przepływ dokumentacji, sklep dla franczyzy, portale sprzedażowe dla partnerów B2B, zamówienia kierowane do partnerów, wspólne działania marketingowe to tylko wybrane obszary współpracy i integracji.

cover

Realizacja dla firmy Tryumf

Sklep internetowy dla partnerów biznesowych

Firma Tryumf współpracuje z niemal 300 partnerami handlowymi. Partnerzy są zarówno klientami B2B jak i dostawcami wyrobów na potrzeby sklepu internetowego tryumf.com. Klienci zamawiając medale, puchary, trofea czy statuetki mogą wybrać dostawcę, który zrealizuje ich zamówienie.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

Ogólnopolska sprzedaż i współpraca

Nasze oprogramowanie zapewnia wsparcie obsługi współpracy firmy Grodno i franczyzobiorców. Aplikacja obsługuje procesy integrowania i udostępniania informacji o produktach dostępnych w magazynie centralnym, obsługę zamówień od franczyzobiorców i elektroniczną wymianę dokumentów między partnerami.

Zobacz więcej

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt