Handel

Procesy gospodarcze są złożone i nie inaczej jest w przypadku handlu. Kupno, sprzedaż, przemieszczanie towarów, korzystanie z usług oraz ich świadczenie, handel detaliczny, handel międzynarodowy to tylko wybrane i ogólne elementy działalności gospodarczej. Do tego cały przekrój podmiotów uczestniczących w tym procesie, od dostawców aż po kupujących klientów.

cover

Realizacja dla firmy Savpol

Zintegrowany system ERP

Realizacja systemu ERP dla firmy Savpol. Firma stała się przewodnią marką, która skupia się na dostarczaniu wyselekcjonowanych, najlepszych jakościowo surowców, produktów i wyposażenie gastronomicznego. Świadczy usługi dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarni oraz sektora HoReCa.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Play

Zasilenie sieci w produkty sprzedażowe

Rozwiązanie Certusoft wspomaga prawidłowe zasilenie sieci P4 w produkty sprzedażowe dzięki zautomatyzowanej analizie zapotrzebowania na towary, obsłudze zamówień i propozycji zatowarowania.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy WRI

Analiza zapotrzebowania i generowanie zamówień

System Certusoft automatycznie przetwarza dane na potrzeby przygotowania zamówień do dostawców. Pomaga zredukować błędy ludzkie i poprawia wydajność operacyjną punktów sprzedaży HIPPER.pl firmy WRI.

Zobacz więcej

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt