WRI

WRI to firma zarządzająca polską siecią hipermarketów budowlanych „dom i ogród”. WRI swoją działalność prowadzi w 10 lokalizacjach. Do połowy 2021 roku w ogólnopolskiej sieci sklepów, a od lipca 2021 rozpoczęła rebranding sklepów do własnej marki. Firma wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i dynamicznym rozwojem sprzedaży internetowej podjęła decyzję o rozpoczęciu działalności na rynku e-commerce. W kwietniu 2022 roku został uruchomiony sklep internetowy dla klientów indywidualnych HIPPER.pl.

cover

Realizacja dla firmy WRI

Sklep internetowy HIPPER.pl

Uruchomiony w 2022 sklep internetowy HIPPER.pl to cały ekosystem IT, który spaja stacjonarny charakter działalności ze sprzedażą online. Bezproblemowym stało się bieżące zarządzanie sklepem internetowym, aktualizowanie informacji, sprawne zarządzanie stanami magazynowymi czy realizacja zamówień.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy WRI

Analiza zapotrzebowania i generowanie zamówień

System Certusoft automatycznie przetwarza dane na potrzeby przygotowania zamówień do dostawców. Pomaga zredukować błędy ludzkie i poprawia wydajność operacyjną punktów sprzedaży HIPPER.pl firmy WRI.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy WRI

Aplikacja magazynowa na terminale mobilne

Nasza mobilna aplikacja magazynowa wspomaga pracowników w obsłudze dostaw towarów, kontroli stanów magazynowych oraz sprawdzaniu dostępności produktów. Rozwiązanie jest skalowalne i zoptymalizowane do działania na wielu urządzeniach jednocześnie w tym samym czasie w całej sieci sprzedaży firmy WRI.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy WRI

System obsługi reklamacji

Celem projektu było przygotowanie i wdrożenie nowoczesnego rozwiązania do centralnego elektronicznego procesu obsługi reklamacji dostępnego we wszystkich sklepach firmy WRI. Kluczowa była integracja nowych funkcjonalności z systemem obiegu dokumentów, PIM czy mobilne wsparcie magazynu.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy WRI

PIM dla sieci sprzedaży stacjonarnej i online

Zaawansowany i sprawny system PIM to nie niezbędne narzędzie do zarządzania bazą produktów. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku takich firm jak WRI, które prowadzą sprzedaż stacjonarną w wielu punktach, jak również sprzedaż online.

Zobacz więcej

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt