Tryumf

Firma Tryumf jest obecna na rynku od ponad 25 lat. To rodzinna polska firma, która produkuje i dostarcza trofea, medale oraz statuetki. Oferta Tryumf to ponad 3 000 trofeów dedykowanych dla zwycięzców w sporcie, biznesie i hobby. Swoją ofertę kieruje do klientów w ponad 40 krajach świata i w czasie swej działalności dostarczyła już przeszło 50 milionów trofeów.

cover

Realizacja dla firmy Tryumf

Sklep internetowy dla partnerów biznesowych

Firma Tryumf współpracuje z niemal 300 partnerami handlowymi. Partnerzy są zarówno klientami B2B jak i dostawcami wyrobów na potrzeby sklepu internetowego tryumf.com. Klienci zamawiając medale, puchary, trofea czy statuetki mogą wybrać dostawcę, który zrealizuje ich zamówienie.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Tryumf

Konfigurator produktów w sklepie internetowym

Personalizacja produktów odgrywa kluczową rolę. Firma co roku proponuje swoim klientom nowe kolekcje autorskich wzorów przygotowanych przez firmowych specjalistów. System PIM przygotowany dla firmy Tryumf to coś więcej niż baza podstawowych informacji o produkcie.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Tryumf

Międzynarodowy e-commerce

Firma dostarcza swoje produktu do klientów w ponad 40 krajach świata. Zainteresowani ofertą produktów są zarówno klienci indywidualni, jak i również przedsiębiorstwa, instytucje, organizacje, zrzeszenia, fundacje czy kluby sportowe. Klientami firmy są również partnerzy biznesowi Tryumf.

Zobacz więcej

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt