Grodno

Grodno S.A. to jeden z największych dystrybutorów na rynku elektrotechnicznym w Polsce. W ciągu kilku lat dynamicznego rozwoju powstała Grupa Grodno, która składa się ze spółek: Grodno S.A., BaRGo Sp. z o.o. oraz Magma sp. z o.o. Właściciele Grupy zwrócili się do Certusoft z zadaniem przygotowania rozwiązań dostosowanych do obsługi hurtowni elektrycznych, sprzedaży internetowej i współpracy franczyzowej.

cover

Realizacja dla firmy Grodno

Aplikacja Mobilne wsparcie magazynu dla Grodno

Grupa Grodno to dynamiczny rozwój, kolejne magazyny i coraz większy wolumen operacji magazynowych. Nasza aplikacja magazynowa na urządzenia mobilne to realne wsparcie pracowników w obsłudze operacji magazynowych z komunikacją w czasie rzeczywistym.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

System PIM dla branży elektrotechnicznej

Branża elektrotechniczna to ciągły przypływ nowych i do tego złożonych informacji o produktach. Dane o parametrach fizycznych, certyfikaty, duże ilości danych w formatach BMEcat. Nasze oprogramowanie zostało przygotowane na takie wyzwania i zintegrowanie z systemami ERP i WMS.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

Ogólnopolska sprzedaż i współpraca

Nasze oprogramowanie zapewnia wsparcie obsługi współpracy firmy Grodno i franczyzobiorców. Aplikacja obsługuje procesy integrowania i udostępniania informacji o produktach dostępnych w magazynie centralnym, obsługę zamówień od franczyzobiorców i elektroniczną wymianę dokumentów między partnerami.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

Platforma e-commerce dla hurtowni elektrycznej

Grupa Grodno to jedna z największych sieci hurtowni elektrycznych w Polsce. Dystrybucja online obejmuje sprzedaż dla biznesu i współpracę z partnerami chcącymi prowadzić działalność we współpracy z Grupą. Niezmiernie się cieszymy, że nasze oprogramowanie wspiera Grodno i jej partnerów.

Zobacz więcej

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt