Commerbook

Firma Commerbook od ponad 12 lat zajmuje się księgowością internetową. Świadczy usługi kompleksowego prowadzenia księgowości na rzecz podmiotów zewnętrznych, niezależnie od ich wielkości. Zespół doświadczonych specjalistów sprawnie poruszających się w dziedzinach podatkowych i finansowych. Klienci firmy otrzymują indywidualne wsparcie księgowych, a wszystkie sprawy załatwiane są online i telefonicznie.

cover

Realizacja dla firmy Commerbook

Realizacja umów z klientami biura rachunkowego

Moduł spraw przygotowany przez Certusoft dla biura księgowego Commerbook pozwala definiować i pilnować złożonych zadań oraz ich terminowości. System kontroluje, na podstawie wprowadzonych warunków z umów, w jakim czasie dana sprawa zostanie wygenerowana.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Commerbook

Obieg dokumentów w biurze księgowym

Sprawna wymiana dokumentów finansowych i księgowych to wymóg oczywisty w dzisiejszych czasach. Dzięki Certusoft SOD księgowym Commerbook łatwiej obsługiwać swoich klientów.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Commerbook

Oprogramowanie dla biura księgowego online

Dzięki Certusoft Finanse i księgowość Commerbook panuje nad dokumentacją własną i wszystkich swoich klientów dzięki systemowi obiegu dokumentów. Wszystko to zgodnie z zasadami księgowości, aktualnie obowiązującymi przepisami oraz wymogami stawianymi przed podmioty prywatne i instytucje publiczne.

Zobacz więcej

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt