8 czerwca 2023

Sklep internetowy? Poznaj sprawdzony system sprzedaży

Prowadź swój biznes online w dopasowanym programie dla sprzedaży internetowej.

4 min. czytania
Sklep internetowy? Poznaj sprawdzony system sprzedaży

Spis treści:

 1. Jakie oprogramowanie sklepu internetowego wybrać?
 2. Połącz system obsługi sklepu z innymi modułami dla biznesu
 3. Kompleksowa obsługa sklepu internetowego w jednym miejscu
 4. Funkcje dobrego programu obsługi sprzedaży internetowej B2B oraz B2C
 5. Podejmij właściwą decyzję biznesową i patrz w przyszłość bez obaw

Jakie oprogramowanie sklepu internetowego wybrać?

Planując uruchomienie własnego sklepu internetowego, mierzysz się z pytaniem, jaki system informatyczny wybrać, aby sklep działał poprawnie i przyczyniał się do gwarancji szybkich zamówień oraz profesjonalnej obsługi klienta. Platformy do prowadzenia sklepu internetowego w branży B2B oraz B2C wymagają szczególnego podejścia i przemyślanych funkcjonalności, wpływających na doświadczenie zakupowe użytkowników. Jako firma Certusoft doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie obecnie stoją przed biznesem online oraz trudności, z którymi muszą się mierzyć, aby być o krok przed konkurencją i zyskać szerokie grono zaufanych klientów. Jesteśmy praktykami, którzy wykorzystując posiadaną wiedzę, przekładają ją na logiczne i wygodne narzędzia zarządzania siecią dużych sklepów internetowych, jak i mniejszych, początkujących start-upów. Budując sklep internetowy na sprawdzonych, szczegółowo dopracowanych rozwiązaniach, masz zdecydowanie większą szansę na odniesienie sukcesu w tej branży. Niezależnie od tego, jaki asortyment dystrybuujesz, w systemie od Certusoft elastycznie dopasowujesz moduł według realnych potrzeb Twojego sklepu oraz identyfikujesz najważniejsze cele i zasady jego działalności.

Połącz system obsługi sklepu z innymi modułami dla biznesu

Powiązanie platform B2B lub B2C z innymi modułami wspierającymi proces sprzedaży rozbuduje ich możliwości oraz ułatwi przeprowadzenie m.in. takich procesów biznesowych, jak: zamówienia do dostawców, obieg dokumentacji w formie cyfrowej, fakturowanie, magazynowanie czy obsługę księgowości. Połączenie wszystkich funkcji w jednym systemie znacząco podwyższy komfort pracy i zautomatyzuje najważniejsze procesy w firmie. Aby zarządzanie sklepem online odbywało się bezpiecznie i profesjonalnie, warto zdecydować się na system elastycznie profilowany bezpośrednio do potrzeb konkretnej firmy. Na rynku istnieją oczywiście gotowe, sztywne, a nawet bezpłatne systemy dla firm, które jednak po krótkim czasie użytkowania okazują się niewystarczające i wiążą się z koniecznością przenoszenia całego sklepu online na inną platformę lub system personalizowany. Warto więc przed podjęciem decyzji dokładnie zapoznać się z możliwościami danego programu, aby służył on przez długie lata, a jego funkcjonowanie nie było związane z ograniczeniami oraz koniecznością używania wielu dodatkowych rozwiązań programistycznych.

Kompleksowa obsługa sklepu internetowego
w jednym miejscu

Dzięki rozbudowanej platformie sklepu internetowego jesteś w stanie wygodnie zarządzać wieloma kanałami sprzedaży w jednym miejscu. Prowadząc sklep online w powiązaniu z platformami sprzedażowymi marketplace, zyskujesz bardzo sprawne narzędzie dystrybucji, m.in. w Allegro, Ceneo, Magento, IdoSell, Mirakl Marketplace i innych. Wspierasz w ten sposób rozwój sieci sprzedażowej i nabywasz nowe kontakty biznesowe. Pojawienie się Twoich produktów na zewnętrznej platformie sprzedażowej dodatkowo przyczynia się do tworzenia atrakcyjnego profilu handlowego i pozytywnego wizerunku firmy wśród konkurencji. To znaczący czynnik gromadzący potencjał na przyszłość w zdobywaniu zaufania klientów i powiązanych branżowo kontrahentów.

💡
W systemie od Certusoft możesz być spokojny o zabezpieczenie płynności sprzedaży i gwarancję bezpieczeństwa wielokierunkowych transakcji. 

Klienci sklepu internetowego to osoby oczekujące szybkiej realizacji i bezproblemowej obsługi płatności. Warto pamiętać, że oferowane darmowe sklepy internetowe nie zawsze zapewnią optymalne spełnienie tych założeń, dlatego inwestycja w system sprzedażowy najwyższej jakości jest realną gwarancją zadowolenia i przyszłej lojalności klienta podczas zakupów. Dodatkowo responsywność dedykowanego sklepu internetowego umożliwia realizację zakupów z dowolnego urządzenia mobilnego. Strona internetowa sklepu jest dopasowana do każdego ekranu, na którym zostanie wyświetlona.

Funkcje dobrego programu obsługi sprzedaży internetowej B2B oraz B2C

Dopasowany moduł systemowy, opierający się na nowoczesnych standardach rozwiązań technologicznych, umożliwia:

 • dokonywanie zakupów zarówno przez zalogowanych, jak i niezarejestrowanych klientów,
 • bezpieczne płatności online w wielu walutach,
 • tworzenie kliku wersji językowych, wpływających na zdobycie lojalnych klientów na całym świecie,
 • automatyczne tworzenie ofert promocyjnych dla nowych i stałych klientów,
 • dopasowanie do wszystkich urządzeń mobilnych, niezależnie od wielkości ekranu,
 • kompleksową obsługę wielopoziomowego systemu sklepów internetowych,
 • elastyczne dopasowanie do specyfiki grupy produktów i branży,
 • integrację z głównym systemem ERP i dodatkowymi modułami ułatwiającymi zarządzanie firmą,
 • spójne środowisko pracy dla właścicieli sklepów internetowych oraz pracowników.

Podejmij właściwą decyzję biznesową i patrz w przyszłość bez obaw

Wybierając program sprzedażowy do obsługi platform B2B oraz B2C, zbudowany na najlepszych rozwiązaniach informatycznych, możesz być przekonany, że skutecznie zabezpieczy on transakcje oraz zadba o wygodę użytkowników podczas zakupów, tworząc funkcjonalny sklep internetowy. Dobrze zaprojektowany system sprzedażowy działa jak lojalny partner, który czuwa nad procesem zakupowym Twoich klientów. Inwestycja w oprogramowanie gwarantujące bezpieczeństwo oraz elastyczność to solidny fundament tworzenia własnej marki w przestrzeni online. Zarządzając firmą z pozycji jednego systemu ERP, zyskujesz przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo pracy, które są nieocenione podczas prowadzenia własnego biznesu. Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta programu sklepu internetowego zachęciła Cię do podjęcia szczegółowej rozmowy z naszym działem obsługi oraz przybliżyła Cię do podjęcia właściwego wyboru. Jesteśmy pewni, że zaproponowane przez nas rozwiązanie spełni wszystkie oczekiwania i przełoży się na całościowy sukces Twojego biznesu online.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt