2 marca 2023

Rozbuduj swój system o nowe możliwości

Dzięki elastyczności modułów od Certusoft, zaktualizujesz swój system ERP do nowych potrzeb.

3 min. czytania
Rozbuduj swój system o nowe możliwości

Spis treści:

  1. Co to jest Connector – czyli o rozwiązaniu dla każdej firmy
  2. Kompletny model zarządzania
  3. Moduły dopasowane do oprogramowania ERP
  4. Zintegrowany system ERP

Co to jest Connector – czyli o rozwiązaniu dla każdej firmy

Connector to zespół indywidualnych modułów przygotowanych do integracji z większością systemów klasy ERP. Został stworzony przez Certusoft – zespół specjalistów, którzy na bieżąco odpowiadają na technologiczne potrzeby rynkowe przedsiębiorców i firm. Dzięki gotowemu zestawowi rozwiązań oraz autorskiemu modułowi Certusoft Connector, każda firma może rozbudować obecny system zarządzania o bezpieczne narzędzia wsparcia. Jeśli w swojej pracy korzystasz z konkretnego oprogramowania ERP, w którym jednak brakuje Ci pewnych funkcjonalności, możesz połączyć obsługujący Twoją firmę system z dodatkowymi modułami. Nasze aplikacje są stworzone z myślą o łączności technologicznej z różnymi systemami ERP oraz doskonale przygotowane do ich rozszerzeń w bezpieczny, nowoczesny sposób. Rozbudowanie oprogramowania ERP o dodatkowe funkcje zdecydowanie podnosi wygodę i jakość pracy na każdym szczeblu działań, a czas poświęcony na określone zadania skraca się do minimum. Sprawne zarządzanie sprzedażą, finansami, logistyką, czy nawet zewnętrznymi marketplace, zyskuje wówczas wygodną formę, a wiele czynności może być wykonane w krótszym czasie.

Kompletny model zarządzania

Rozwiązanie ERP, wraz z poszczególnymi modułami, umożliwia wygodny przepływ danych, informacji sprzedażowych, finansowych oraz wystawianie ofert. Wszystkie moduły są przygotowane do działania w każdej branży: spożywczej, wydawniczej, magazynowej, produkcyjnej czy logistycznej – dla każdej z nich będą pracowały równie dobrze. Ich elastyczność sprawia, że wykorzystane w dowolnym zakresie działań biznesowych, przynoszą przede wszystkim przyspieszenie prac, znacząco usprawniają i poszerzają opcje zarządzania firmą oraz zmniejszają zapotrzebowanie kadrowe. Moduły są przygotowane również na przyjęcie dużych baz danych – nie spowolnią działania głównego systemu. Dobrym przykładem będzie m.in. rozszerzenie sprzedaży e-commerce o dodatkowe moduły – dzięki nim zyskasz wygodną integrację z dostawcami treści cyfrowych. Podobnie sytuacja przedstawia się w przypadku korzystania z dedykowanego modułu dla branży wydawniczej – bez problemu zasilisz bazę informacji dzięki integracji z Elibri i Gardners Books. Certusoft umożliwia elastyczne dopasowanie modułów do wymagań technicznych konkretnego systemu ERP, uwzględniając aktualne potrzeby firmy. Dobrze wdrożony system ERP potrzebny jest właściwie każdej firmie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, opracowywania jego celów strategicznych oraz kontroli codziennych zadań. W zależności od modułu, system ERP wspiera poszczególne struktury Twojego biznesu.

Moduły dopasowane do oprogramowania ERP

W przypadku prowadzenia sprzedaży stacjonarnej, możesz rozbudować podstawowy program ERP m.in. o możliwość wystawiania paragonów w automatycznej łączności z drukarkami fiskalnymi. Dodatkowo, integracja z mobilną aplikacją (również dostępną w Certusoft), umożliwia bezpośrednią wysyłkę korespondencji, dokumentów sprzedaży, reklamacji czy zamówień z urządzeń mobilnych do drukarek, co wpływa na znaczne przyspieszenie kompleksowej obsługi klienta. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w prowadzeniu firmy produkcyjnej czy transportowej, gdzie wszelkie zgłoszenia, zmiany lub reklamacje są na bieżąco wprowadzane do systemu na urządzeniach mobilnych. Wykorzystując moduł dedykowany do obsługi sprzedaży, zyskujesz przede wszystkim duże wsparcie w sprawnej realizacji sprzedaży zarówno stacjonarnej, jak i online. W usystematyzowanych katalogach danych posiadasz bezpośredni wgląd w bieżące stany magazynowe, przechowujesz informacje o dostępności i cenach produktów oraz jednym kliknięciem przesyłasz dokumenty dotyczące transakcji handlowych. Dzięki modułom dodanym do systemu głównego, zarządzasz całą sprzedażą w jednym, kompleksowym programie. Wykorzystane na szeroką skalę narzędzia wsparcia skutecznie przyspieszają większość procesów zarządzania sklepem, magazynem czy firmą transportową.

💡
Elastyczność naszych rozszerzeń systemowych pozwala na indywidualne dopasowanie modułów do wielkości firmy, planów jej rozwoju oraz celów biznesowych.

Zintegrowany system ERP

Prowadzenie firmy z każdej branży wiąże się z zaangażowaniem wielu osób odpowiedzialnych za powierzone obowiązki. W dobie możliwości informatycznych, warto również wspierać się rozwiązaniami technologicznymi. Jako Certusoft wykorzystujemy aktualne możliwości informatyczne i sprawiamy, że prowadzenie biznesu jest zdecydowanie łatwiejsze, a wiele rzeczy, które do tej pory musiałeś wykonywać ręcznie, zostaje zautomatyzowane. Jeśli zainwestowałeś w program obsługi firmy, który jednak nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań, możesz skorzystać z oferty Certusoft i poszerzyć horyzonty szczegółowych procesów biznesowych. Moduły Connector od Certusoft umożliwiają bezpieczne zarządzanie firmą w jednym miejscu. Wdrożenie nowoczesnego systemu ERP, wraz z modułami odpowiadającymi potrzebom Twojej firmy, zdecydowanie usprawnia wiele aspektów jej działalności. Zyski w porównaniu do kosztów wdrożenia systemu są nieproporcjonalnie wyższe i przynoszą nowe możliwości rozwiązań w jednym, spójnym systemie informatycznym. Integracja systemu ERP z dodatkowymi modułami pozwala na większą stabilizację we wszystkich obszarach działalności dużych przedsiębiorstw czy sieci handlowych, a także małych czy średnich firm.

Jeśli chciałbyś zapoznać się z naszą ofertą bezpośrednio u naszych specjalistów, zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której uzyskasz informacje na wszystkie interesujące Cię kwestie.
W bezpośredniej rozmowie będziemy mogli przedstawić możliwości zarządzania zasobami przedsiębiorstwa w dostępnych funkcjonalnościach systemu ERP.


Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt