Realizacje

Systemy informatyczne Certusoft to optymalizacja, automatyzacja, a także wsparcie procesów biznesowych firmy. Zobacz nasze wybrane realizacje i sprawdź, jakie obszary biznesu oraz potrzeby wdrożeniowe obsługuje oprogramowanie Certusoft!

icon

Aplikacje mobilne

Mobilność i urządzenia przenośne nie omijają biznesu. Pracownicy wykorzystują w swojej codziennej pracy telefony i tablety ze stałym połączeniem do internetu. Nowoczesne firmy podążają za trendami i wykorzystują aplikacje mobilne do zwiększenia wydajności i rentowności swojej działalności. Zobacz jak nasi klienci wykorzystują aplikacje mobilne na potrzeby wsparcia prac magazynowych, prowadzenia sprzedaży, przygotowania zamówień, realizacji zleceń transportowych i dystrybucji towarów.

icon

E-commerce

Sprzedaż w internecie dają dodatkowe możliwości zwiększenia liczby klientów. Sprzedaż hurtowa, dystrybucja dla klientów biznesowych, handel produktami cyfrowymi, oferta dla klientów biznesowych czy strategia ukierunkowana na ofertę dla konsumentów to tylko wybrane możliwości. Zapoznaj się z wybranymi realizacjami związanymi z rynkiem e-commerce. Zobacz jak nasze oprogramowanie spełnia stawiane przed nim wymogi niezależnie od charakteru branży, którą wspiera.

icon

Handel

Procesy gospodarcze są złożone i nie inaczej jest w przypadku handlu. Kupno, sprzedaż, przemieszczanie towarów, korzystanie z usług oraz ich świadczenie, handel detaliczny, handel międzynarodowy to tylko wybrane i ogólne elementy działalności gospodarczej. Do tego cały przekrój podmiotów uczestniczących w tym procesie, od dostawców aż po kupujących klientów.

icon

System obsługi reklamacji

System do obsługi reklamacji pozwala na zautomatyzowanie procesu reklamacyjnego. Nowoczesne oprogramowanie pozwala przeprowadzać cały proces w formie elektronicznej. Do tego zdejmuje z pracowników obowiązek analizy powiązań dokumentacji, towarów i klientów reklamujących towar lub usługę. Ma to szczególne znaczenie w przypadku relacji między przedsiębiorcami i dużym obrotem towarami

icon

System PIM

Zarządzanie tysiącami, a niekiedy nawet milionami rekordów, nie jest możliwe bez nowoczesnych rozwiązań informatycznych. System PIM to innowacyjne narzędzie do zarządzania i wzbogacania informacjami o produktach. Zapoznaj się z realizacjami u naszych klientów, którzy zwiększyli swoją produktywność i poprawili skuteczność operacyjną. Zobacz, jak PIM wspiera takie obszary jak sprzedaż internetową, dystrybucję hurtową i detaliczną, relacje z klientami i wiele więcej.

icon

Finanse i księgowość

Dzięki oprogramowaniu do finansów i księgowość rozliczysz VAT, CIT, PIT, przygotujesz JPK, przygotujesz sprawozdania i bilanse. Przygotujesz paczki przelewów, sprawozdania importowe i eksportowe, dokumenty na potrzeby faktoringu czy rozliczenia umów. Zweryfikujesz kontrahentów i będziesz panować nad obiegiem dokumentów finansowych w wielu firmach jednocześnie. Zobacz jak nasze oprogramowanie dla księgowości wspiera obsługę firm niezależnie od ich charakteru i wielkości działalności.

icon

Rynek kapitałowy

Rynek kapitałowy to wysokie wymagania związanie z bezpieczeństwem zarówno środków pieniężnych, obiegu dokumentacji jak i wykorzystywanych narzędzi. Przeczytaj jak nasze oprogramowanie może pomóc w procesie Compliance i obrocie aktywami w instytucji finansowej.