Aplikacje mobilne

Mobilność i urządzenia przenośne nie omijają biznesu. Pracownicy wykorzystują w swojej codziennej pracy telefony i tablety ze stałym połączeniem do internetu. Nowoczesne firmy podążają za trendami i wykorzystują aplikacje mobilne do zwiększenia wydajności i rentowności swojej działalności. Zobacz jak nasi klienci wykorzystują aplikacje mobilne na potrzeby wsparcia prac magazynowych, prowadzenia sprzedaży, przygotowania zamówień, realizacji zleceń transportowych i dystrybucji towarów.

cover

Realizacja dla firmy Grodno

Aplikacja Mobilne wsparcie magazynu dla Grodno

Grupa Grodno to dynamiczny rozwój, kolejne magazyny i coraz większy wolumen operacji magazynowych. Nasza aplikacja magazynowa na urządzenia mobilne to realne wsparcie pracowników w obsłudze operacji magazynowych z komunikacją w czasie rzeczywistym.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy WRI

Aplikacja magazynowa na terminale mobilne

Nasza mobilna aplikacja magazynowa wspomaga pracowników w obsłudze dostaw towarów, kontroli stanów magazynowych oraz sprawdzaniu dostępności produktów. Rozwiązanie jest skalowalne i zoptymalizowane do działania na wielu urządzeniach jednocześnie w tym samym czasie w całej sieci sprzedaży firmy WRI.

Zobacz więcej

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt