Klienci

Systemy informatyczne Certusoft to optymalizacja, automatyzacja, a także wsparcie procesów biznesowych firmy. Zobacz naszych klientów i sprawdź, jakie obszary biznesu oraz potrzeby wdrożeniowe obsługuje oprogramowanie Certusoft!

icon

P4 Spółka z o.o. to operator sieci Play, wiodącej w Polsce telefonii komórkowej. Świadczy usługi telekomunikacyjne dla ponad 15 milionów klientów. Posiada rozległą sieć ponad 1000 salonów sprzedaży własnych i partnerów agencyjnych. Wraz z rozwojem operatora pojawiła się potrzeba wdrożenia centralnej platformy wspomagającej zasilanie w produkty całej sieci sprzedaży.

icon

WRI to firma zarządzająca polską siecią hipermarketów budowlanych „dom i ogród”. WRI swoją działalność prowadzi w 10 lokalizacjach. Do połowy 2021 roku w sieci PSB Mrówka, a od lipca 2021 rozpoczęła rebranding sklepów do własnej marki. Firma wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i dynamicznym rozwojem sprzedaży internetowej podjęła decyzję o rozpoczęciu działalności na rynku e-commerce. W kwietniu 2022 roku został uruchomiony sklep internetowy dla klientów indywidualnych HIPPER.pl.

icon

Grupa Lobo to firmy Lobo i Vita działające w branży FMCG (fast-moving consumer goods). To sieć siedmiu oddziałów operujących w czterech województwach. Posiada łącznie ponad 16 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowych. Specjalizuje się w regionalnej dystrybucji artykułów spożywczych, w tym napoi. Nasze rozwiązania pogłębiają współpracę z 5 000 partnerami B2B i wspierają ponad 60 handlowców oraz przeszło 370 pracowników oddziałów całej Grupy.

icon

Firma Tryumf jest obecna na rynku od ponad 25 lat. To rodzinna polska firma, która produkuje i dostarcza trofea, medale oraz statuetki. Oferta Tryumf to ponad 3 000 trofeów dedykowanych dla zwycięzców w sporcie, biznesie i hobby. Swoją ofertę kieruje do klientów w ponad 40 krajach świata i w czasie swej działalności dostarczyła już przeszło 50 milionów trofeów.

icon

Platon jest jedną z największych firma w Polsce, która zajmuje się dystrybucją książek. Dysponuje bogatą ofertą wydawniczą i rozległą siecią zaopatrywanych punktów detalicznych. Współpracuje z ponad 400 wydawcami, około 400 bibliotekami, tradycyjnymi księgarniami, dużymi sieciami handlowymi i sklepami internetowymi. W roku 2017 firma Platon stała się częścią Grupy Empik.

icon

Firma Commerbook od ponad 12 lat zajmuje się księgowością internetową. Świadczy usługi kompleksowego prowadzenia księgowości na rzecz podmiotów zewnętrznych, niezależnie od ich wielkości. Zespół doświadczonych specjalistów sprawnie poruszających się w dziedzinach podatkowych i finansowych. Klienci firmy otrzymują indywidualne wsparcie księgowych, a wszystkie sprawy załatwiane są online i telefonicznie.

icon

BE&W Agencja Fotograficzna Sp. z o.o. istnieje na rynku od 27 lat i oferuje profesjonalne zdjęcia, ilustracje, wektory do wykorzystania w druku i internecie. Posiada w swojej ofercie ponad 75 milionów obrazów. Zespół fotoreporterów obsługujących wydarzenia w kraju, współpracujący fotografowie i wiodące agencje zagraniczne codziennie dostarczają materiał ze świata showbiznesu, kultury, polityki, zdjęcia stockowe, historyczne i zdjęcia sztuki.

icon

Grodno S.A. to jeden z największych dystrybutorów na rynku elektrotechnicznym w Polsce. W ciągu kilku lat dynamicznego rozwoju powstała Grupa Grodno, która składa się ze spółek: Grodno S.A., BaRGo Sp. z o.o. oraz Magma sp. z o.o. Właściciele Grupy zwrócili się do Certusoft z zadaniem przygotowania rozwiązań dostosowanych do obsługi hurtowni elektrycznych, sprzedaży internetowej i współpracy franczyzowej.

icon

CERES Dom Inwestycyjny to samodzielny dom maklerski wyspecjalizowany w selekcji i dystrybucji funduszy inwestycyjnych. To zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu majątkiem, tworzą go wykwalifikowani profesjonaliści w zakresie funduszy inwestycyjnych. Wsparcie klienta zamożnego polega na indywidualnej obsłudze przez doświadczonych doradców, podobnie jak w najlepszych światowych modelach private banking czy wealth management.