WRI

WRI to firma zarządzająca polską siecią hipermarketów budowlanych „dom i ogród”. WRI swoją działalność prowadzi w 10 lokalizacjach. Do połowy 2021 roku w ogólnopolskiej sieci sklepów, a od lipca 2021 rozpoczęła rebranding sklepów do własnej marki. Firma wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i dynamicznym rozwojem sprzedaży internetowej podjęła decyzję o rozpoczęciu działalności na rynku e-commerce. W kwietniu 2022 roku został uruchomiony sklep internetowy dla klientów indywidualnych HIPPER.pl.

cover

Implementationfor the company WRI

Sklep internetowy HIPPER.pl

Uruchomiony w 2022 sklep internetowy HIPPER.pl to cały ekosystem IT, który spaja stacjonarny charakter działalności ze sprzedażą online. Bezproblemowym stało się bieżące zarządzanie sklepem internetowym, aktualizowanie informacji, sprawne zarządzanie stanami magazynowymi czy realizacja zamówień.

See more
cover

Implementationfor the company WRI

Analiza zapotrzebowania i generowanie zamówień

System Certusoft automatycznie przetwarza dane na potrzeby przygotowania zamówień do dostawców. Pomaga zredukować błędy ludzkie i poprawia wydajność operacyjną punktów sprzedaży HIPPER.pl firmy WRI.

See more
cover

Implementationfor the company WRI

Aplikacja magazynowa na terminale mobilne

Nasza mobilna aplikacja magazynowa wspomaga pracowników w obsłudze dostaw towarów, kontroli stanów magazynowych oraz sprawdzaniu dostępności produktów. Rozwiązanie jest skalowalne i zoptymalizowane do działania na wielu urządzeniach jednocześnie w tym samym czasie w całej sieci sprzedaży firmy WRI.

See more
cover

Implementationfor the company WRI

System obsługi reklamacji

Celem projektu było przygotowanie i wdrożenie nowoczesnego rozwiązania do centralnego elektronicznego procesu obsługi reklamacji dostępnego we wszystkich sklepach firmy WRI. Kluczowa była integracja nowych funkcjonalności z systemem obiegu dokumentów, PIM czy mobilne wsparcie magazynu.

See more
cover

Implementationfor the company WRI

PIM dla sieci sprzedaży stacjonarnej i online

Zaawansowany i sprawny system PIM to nie niezbędne narzędzie do zarządzania bazą produktów. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku takich firm jak WRI, które prowadzą sprzedaż stacjonarną w wielu punktach, jak również sprzedaż online.

See more

Get a free consultation

Do you have questions about IT systems or would you like to learn more about how to streamline your business and increase sales? Contact us for a free consultation and advice!

contact