Klienci

Systemy informatyczne Certusoft to optymalizacja, automatyzacja, a także wsparcie procesów biznesowych firmy. Zobacz naszych klientów i sprawdź, jakie obszary biznesu oraz potrzeby wdrożeniowe obsługuje oprogramowanie Certusoft!

ARKPOL Moving & Relocations to lider na rynku przeprowadzek w Polsce od 2000 roku. Oferuje przeprowadzki indywidualne, firmowe i międzynarodowe, a także usługi relokacyjne. Firma działa w Polsce i Europie. Posiada przedstawicieli w głównych miastach Polski i siedzibę niedaleko Frankfurtu nad Menem obsługującą operacje w Zachodniej Europie. Stały partner wielu znanych międzynarodowych firm przeprowadzkowych dzięki utrzymywaniu europejskich i światowych standardów jakości pracy i obsługi klienta.

BE&W Agencja Fotograficzna Sp. z o.o. istnieje na rynku od 27 lat i oferuje profesjonalne zdjęcia, ilustracje, wektory do wykorzystania w druku i internecie. Posiada w swojej ofercie ponad 75 milionów obrazów. Zespół fotoreporterów obsługujących wydarzenia w kraju, współpracujący fotografowie i wiodące agencje zagraniczne codziennie dostarczają materiał ze świata showbiznesu, kultury, polityki, zdjęcia stockowe, historyczne i zdjęcia sztuki.

CERES Dom Inwestycyjny to samodzielny dom maklerski wyspecjalizowany w selekcji i dystrybucji funduszy inwestycyjnych. To zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu majątkiem, tworzą go wykwalifikowani profesjonaliści w zakresie funduszy inwestycyjnych. Wsparcie klienta zamożnego polega na indywidualnej obsłudze przez doświadczonych doradców, podobnie jak w najlepszych światowych modelach private banking czy wealth management.

Firma Commerbook od ponad 12 lat zajmuje się księgowością internetową. Świadczy usługi kompleksowego prowadzenia księgowości na rzecz podmiotów zewnętrznych, niezależnie od ich wielkości. Zespół doświadczonych specjalistów sprawnie poruszających się w dziedzinach podatkowych i finansowych. Klienci firmy otrzymują indywidualne wsparcie księgowych, a wszystkie sprawy załatwiane są online i telefonicznie.

FEGIME Polska to jedna z najbardziej znaczących sieci dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce. W skład sieci wchodzi 6 hurtowni z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Gwarantuje dostęp do najlepszych marek z branży oraz fachowe wsparcie techniczne. Dzięki połączeniu niezależności i elastyczności firm rodzinnych oraz najlepszych praktyk wypracowanych na poziomie europejskim, firma usprawnia szybką i efektywną obsługę swoich klientów.

Grodno S.A. to jeden z największych dystrybutorów na rynku elektrotechnicznym w Polsce. W ciągu kilku lat dynamicznego rozwoju powstała Grupa Grodno, która składa się ze spółek: Grodno S.A., BaRGo Sp. z o.o. oraz Magma sp. z o.o. Właściciele Grupy zwrócili się do Certusoft z zadaniem przygotowania rozwiązań dostosowanych do obsługi hurtowni elektrycznych, sprzedaży internetowej i współpracy franczyzowej.

Grupa Lobo to firmy Lobo i Vita działające w branży FMCG (fast-moving consumer goods). To sieć siedmiu oddziałów operujących w czterech województwach. Posiada łącznie ponad 16 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowych. Specjalizuje się w regionalnej dystrybucji artykułów spożywczych, w tym napoi. Nasze rozwiązania pogłębiają współpracę z 5 000 partnerami B2B i wspierają ponad 60 handlowców oraz przeszło 370 pracowników oddziałów całej Grupy.

Platon jest jedną z największych firma w Polsce, która zajmuje się dystrybucją książek. Dysponuje bogatą ofertą wydawniczą i rozległą siecią zaopatrywanych punktów detalicznych. Współpracuje z ponad 400 wydawcami, około 400 bibliotekami, tradycyjnymi księgarniami, dużymi sieciami handlowymi i sklepami internetowymi. W roku 2017 firma Platon stała się częścią Grupy Empik.

P4 Spółka z o.o. to operator sieci Play, wiodącej w Polsce telefonii komórkowej. Świadczy usługi telekomunikacyjne dla ponad 15 milionów klientów. Posiada rozległą sieć ponad 1000 salonów sprzedaży własnych i partnerów agencyjnych. Wraz z rozwojem operatora pojawiła się potrzeba wdrożenia centralnej platformy wspomagającej zasilanie w produkty całej sieci sprzedaży.

Spółka PUBLICAT S.A. zajmuje się działalnością wydawniczą, a jej początki sięgają lat 90. W skład grupy wchodzą takie wydawnictwa jak Publicat, Elipsa, Papilon, Centrum Edukacji Dziecięcej, Wydawnictwo Dolnośląskie, Książnica. Publikacje kieruje do dorosłych czytelników, młodzieży, dzieci. Wspólny pion sprzedaży z siecią przedstawicieli obejmuje całą Polskę.

Savpol to firma działająca na rynku polskim od ponad dwudziestu lat. Stała się przewodnią marką, która skupia się na dostarczaniu wyselekcjonowanych, najlepszych jakościowo surowców, produktów i wyposażenie gastronomicznego. Świadczy usługi dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarni oraz sektora HoReCa. Projekt realizowany dla Savpol to wdrożenie wielu modułów współpracujących w spójnym środowisku informatycznym.

Firma Tryumf jest obecna na rynku od ponad 25 lat. To rodzinna polska firma, która produkuje i dostarcza trofea, medale oraz statuetki. Oferta Tryumf to ponad 3 000 trofeów dedykowanych dla zwycięzców w sporcie, biznesie i hobby. Swoją ofertę kieruje do klientów w ponad 40 krajach świata i w czasie swej działalności dostarczyła już przeszło 50 milionów trofeów.

WRI to firma zarządzająca polską siecią hipermarketów budowlanych „dom i ogród”. WRI swoją działalność prowadzi w 10 lokalizacjach. Do połowy 2021 roku w ogólnopolskiej sieci sklepów, a od lipca 2021 rozpoczęła rebranding sklepów do własnej marki. Firma wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i dynamicznym rozwojem sprzedaży internetowej podjęła decyzję o rozpoczęciu działalności na rynku e-commerce. W kwietniu 2022 roku został uruchomiony sklep internetowy dla klientów indywidualnych HIPPER.pl.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Masz pytania dotyczące systemów informatycznych lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sposobach usprawniania pracy w firmie i podnoszenia sprzedaży? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady i doradztwa!

kontakt