System obsługi reklamacji

Dzięki naszemu rozwiązaniu reklamacja towaru lub usługi bardziej efektywna. System obsługi reklamacji to centralna aplikacja do przyjmowania i obsługi całego procesu reklamacyjnego!

Rozwiązywanie reklamacji jest często czasochłonne i nieefektywne. Pobieranie dokumentów, sprawdzanie dostępności, analizowanie braków i poszukiwanie kontrahentów to tylko niektóre z zadań, które pracownicy muszą wykonać ręcznie, aby zgłosić reklamację. Dzięki rozwiązaniu firmy Certusoft praca staje się sprawniejsza i szybsza, a reklamacja towaru lub usługi bardziej efektywna.

Zarządzanie reklamacjami

System obsługi reklamacji to rozwiązanie opracowane przez zespół Certusoft jako centralna aplikacja do przyjmowania i obsługi całego procesu reklamacyjnego. Użytkownicy aplikacji mają do dyspozycji ujednolicone środowisko pracy dostępne przez przeglądarkę internetową.

Stworzony przez nas moduł obsługi reklamacji klienta pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze, jednocześnie zwiększając zadowolenie klientów dzięki w pełni zautomatyzowanemu procesowi zarządzania reklamacjami. Oprogramowanie do obsługi reklamacji redukuje również ręczne wprowadzanie danych poprzez powiązanie zakupów, kartotek magazynowych i dostaw.

System zarządzania procesami związanymi z reklamacjami pozwala na budowanie wysokiej jakości obsługi klienta. Nie jest to jednak jedyna domena funkcjonalna programu do reklamacji. Przyjazne i intuicyjne funkcje ułatwiają pracę, dzięki czemu pracownik może poświęcić mniej czasu na obsługę roszczeń, a więcej na wykonywanie swoich obowiązków i budowanie biznesu.

Kompleksowy program obsługi reklamacji

Profesjonalny program obsługi reklamacji dostarcza firmom i całemu łańcuchowi dostaw zdigitalizowane narzędzie do wysokiej jakości obsługi i zarządzania reklamacjami, co jest ważnym elementem nowoczesnej i konkurencyjnej gospodarki.

System zarządzania reklamacjami został zaprojektowany w sposób umożliwiający obsługę różnych typów reklamacji – w tym reklamacji od dostawców, klientów i sklepów.

Każdy typ reklamacji posiada swoją specyficzną funkcjonalność, która jest uruchamiana w momencie złożenia takiego typu. System utrzymuje relacje pomiędzy reklamacjami i związaną z nimi dokumentacją oraz umożliwia przetwarzanie reklamacji zgodnie z określonym procesem biznesowym.

Wdrożenie programu do reklamacji

System obsługi reklamacji Certusoft jest stworzony z myślą o integracji z innymi funkcjonalnościami z systemu obiegu dokumentów w firmie. W naszej ofercie posiadamy usługę wdrożenia profesjonalnego programu do obsługi reklamacji. Mamy również doświadczenie wdrożeniowe dla konkretnych branż takich jak sieć sklepów dom i ogród czy operator telefonii komórkowej.

Aplikacja mobilna do reklamacji

Dodatkowym wsparciem jest rozwiązanie mobilne. Przygotowaliśmy oprogramowanie terminali sklepowych zintegrowane z obsługą dokumentacji magazynowej. Zaletą tego rozwiązania jest to, że wykorzystuje również dokumenty magazynowe, na podstawie których automatycznie generowana jest reklamacja.

Get a free consultation

Do you have questions about IT systems or would you like to learn more about how to streamline your business and increase sales? Contact us for a free consultation and advice!

contact