Klient:WRI - Grupa PSB
Strona www klienta: www.grupapsb.com.pl

Firma WRI z Poznania to partner sieci sklepów wchodzących w skład Grupy PSB posiadający 6 sklepów PSB. PSB Mrówka to sieć sklepów wchodząca w skład Grupy PSB, największej i najszybciej rozwijającej się sieci hurtowni materiałów budowlanych oraz sklepów sektora dom i ogród. Sklepy takie jak PSB Mrówka firmy WRI z Poznania umożliwiają klientom detalicznym zakup różnorodnych materiałów budowlanych, remontowych, wykończeniowych oraz akcesoriów ogrodowych w jednym miejscu. Pierwszy sklep firmy WRI powstał w 2015 roku. Od tego czasu sieć prężnie i systematycznie rozwija się a także poszerza asortyment o nowe produkty i otwiera nowe lokalizacje.


WRI PSB Mrówka

Wszystkie modułu tworzą nowoczesny i kompleksowy system informatyczny. Oprogramowanie Certusoft, w tym Aplikacja mobilna Certusoft Warehouse Scanner instalowana na terminalach Zebra, ma szeroki zakres funkcjonalny, jest dopasowane do potrzeb i wymagań klienta, usprawnia pracę firmy i zwiększa wydajność, podnosi jakość pracy oraz obsługi klienta.

Wdrożenie zostało poprzedzone przeprowadzeniem szczegółowej analizy mającej na celu określenie zakresu prac i wdrożenie oprogramowania zgodnego z zapotrzebowaniem Klienta, włącznie z zapewnieniem integracji z zewnętrznym systemem jak iHurt.

NASTĘPNYTORA - LESZNO
NASTĘPNYGRODNO S.A.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przygotujemy ofertę dopasowaną do specyfiki działalności i potrzeb Twojej firmy.