Klient:TRYUMF sp. z o. o.
Strona www klienta: www.tryumf.com

TRYUMF sp. z o. o. to lider produkcji trofeów sportowych nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Firma istnieje na rynku 25 lat i dostarczyła do swoich klientów ponad 50 mln trofeów w 40 krajach. Wśród odbiorców zagranicznych znajdują się m.in. klienci z Austrii, Francji, Grecji, Holandii, Niemiec, Rosji, Szwecji czy Wielkiej Brytanii.

Oferta producenta to ponad 3000 gotowych trofeów, które mogą zostać spersonalizowane, wszystkie wzory są unikatowe, przygotowane z własnych projektów. Podążając za potrzebami klientów i trendami, firma co roku aktualizuje swoją ofertę.Wszystkie modułu tworzą nowoczesny i kompleksowy system informatyczny. Oprogramowanie Certusoft ma szeroki zakres funkcjonalny, jest dopasowane do potrzeb i wymagań klienta, usprawnia pracę firmy i zwiększa wydajność, podnosi jakość pracy oraz obsługi klienta.

Wdrożenie zostało poprzedzone przeprowadzeniem szczegółowej analizy mającej na celu określenie zakresu prac i wdrożenie oprogramowania zgodnego z zapotrzebowaniem Klienta.

POPRZEDNIPLATON SP. Z O.O.
NASTĘPNYPRIVATE WEALTH CONSULTING

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przygotujemy ofertę dopasowaną do specyfiki działalności i potrzeb Twojej firmy.