System PIM

Zarządzanie tysiącami, a niekiedy nawet milionami rekordów, nie jest możliwe bez nowoczesnych rozwiązań informatycznych. System PIM to innowacyjne narzędzie do zarządzania i wzbogacania informacjami o produktach. Zapoznaj się z realizacjami u naszych klientów, którzy zwiększyli swoją produktywność i poprawili skuteczność operacyjną. Zobacz, jak PIM wspiera takie obszary jak sprzedaż internetową, dystrybucję hurtową i detaliczną, relacje z klientami i wiele więcej.

cover

Realizacja dla firmy Lobo

System PIM w hurtowniach spożywczych

Dostarczony system PIM dla branży spożywczej posiada funkcjonalności zapewniające automatyczne dynamiczne zarządzanie ceną i dostępnością produktów w wielu kanałach sprzedaży. Wysoki poziom zautomatyzowania zapobiega utracie potencjalnych przychodów.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

System PIM dla branży elektrotechnicznej

Branża elektrotechniczna to ciągły przypływ nowych i do tego złożonych informacji o produktach. Dane o parametrach fizycznych, certyfikaty, duże ilości danych w formatach BMEcat. Nasze oprogramowanie zostało przygotowane na takie wyzwania i zintegrowanie z systemami ERP i WMS.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Platon

System PIM dla branży wydawniczej

Zarządzanie informacjami w branży wydawniczej to prawdziwe wyznawanie. Nasz system PIM dla branży wydawniczej przygotowany dla firmy Platon to postawa wsparcia e-commerce i sprzedaży niezależnie od kanału dystrybucji. Zawsze aktualna informacja dla lepszego doświadczenia klientów.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy WRI

PIM dla sieci sprzedaży stacjonarnej i online

Zaawansowany i sprawny system PIM to nie niezbędne narzędzie do zarządzania bazą produktów. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku takich firm jak WRI, które prowadzą sprzedaż stacjonarną w wielu punktach, jak również sprzedaż online.

Zobacz więcej