System PIM

Zarządzanie tysiącami, a niekiedy nawet milionami rekordów, nie jest możliwe bez nowoczesnych rozwiązań informatycznych. System PIM to innowacyjne narzędzie do zarządzania i wzbogacania informacjami o produktach. Zapoznaj się z realizacjami u naszych klientów, którzy zwiększyli swoją produktywność i poprawili skuteczność operacyjną. Zobacz, jak PIM wspiera takie obszary jak sprzedaż internetową, dystrybucję hurtową i detaliczną, relacje z klientami i wiele więcej.

cover

Realizacja dla firmy Lobo

System PIM w hurtowniach spożywczych

Dostarczony system PIM dla branży spożywczej posiada funkcjonalności zapewniające automatyczne dynamiczne zarządzanie ceną i dostępnością produktów w wielu kanałach sprzedaży. Wysoki poziom zautomatyzowania zapobiega utracie potencjalnych przychodów.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

System PIM dla branży elektrotechnicznej

PIM dla branży elektrotechnicznej to dedykowane rozwiązanie na potrzeby obsługi sieci hurtowni elektrotechnicznych Grupy Grodno. Certusoft PIM został rozbudowany o funkcjonalności specyficzne dla zarządzania informacją o produktach takich jak elektronarzędzia, HEPAC, produkty elektryczne.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Platon

System PIM dla branży wydawniczej

Główne cele rozwiniętego systemu PIM dla branży wydawniczej to integrowanie, wzbogacanie i udostępnianie informacji o produktach w celu zwiększenia efektywności sprzedaży oraz zapewnienie spójnego doświadczenia zakupowe klientów niezależnie od kanału dystrybucji.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy WRI

PIM dla sieci sprzedaży stacjonarnej i online

Zaawansowany i sprawny system PIM to nie niezbędne narzędzie do zarządzania bazą produktów. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku takich firm jak WRI, które prowadzą sprzedaż stacjonarną w wielu punktach, jak również sprzedaż online.

Zobacz więcej