Zintegrowany system ERP

Realizacja systemu ERP dla firmy Savpol. Firma stała się przewodnią marką, która skupia się na dostarczaniu wyselekcjonowanych, najlepszych jakościowo surowców, produktów i wyposażenie gastronomicznego. Świadczy usługi dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarni oraz sektora HoReCa.

Dla kogo:
Savpol

Rodzaj działań:
Handel

Firma Certusoft zrealizowała na nasze zamówienie budowę i utrzymanie systemu ERP wraz z dedykowanymi modułami do zarządzania obiegiem dokumentów, zarządzania wydatkami oraz budżetowaniem.
Wdrożony z sukcesem system usprawnił nasze procesy wewnętrzne i zewnętrzne dzięki bezpośredniemu powiązaniu transakcji z dokumentami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Wdrożone rozwiązanie wpłynęło pozytywnie na realizację naszych planów biznesowych dzięki możliwości efektywniejszego planowania budżetu, bieżącego monitorowania jego wykonania oraz analizę przeprowadzanych przedsięwzięć. Aplikacja znacznie ułatwia i przyspiesza pracę użytkowników wewnętrznych jak i naszych partnerów biznesowych. System został udostępniony przez firmę Certusoft jako usługa w modelu SaaS.

Bartosz Cisek
Wiceprezes Zarządu
Przedsiębiorstwo Savpol
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.