OFERTA

Wybierz oprogramowanie dedykowane dla Twojej firmy

Oprogramowanie Certusoft ERP to nowoczesny, kompleksowy system informatyczny wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem. System składa się z wielu modułów obejmujących różne obszary działań firmy, np. finanse i księgowość, system obiegu dokumentów, analizy, zakupy i magazyn, logistyka i sprzedaż, środki trwałe, CRM czy rejestracja czasu pracy. To Klient decyduje, które moduły i w jakiej konfiguracji aktualnie potrzebuje.

Oprogramowanie ma szeroki zakres funkcjonalny i korzysta z szybkiej, stabilnej i wydajnej bazy danych, dzięki czemu każdy użytkownik otrzymuje aktualne informacje. Wystawione faktury, wysłane towary, podpisane umowy, czy informacje od Klientów, dostępne są w czasie rzeczywistym, a moduły analityczne aktualizują się na bieżąco. Decyzje w firmie podejmowane są więc w oparciu o spójne informacje i najświeższe dane ze wszystkich obszarów funkcjonowania firmy.

Program Certusoft ERP oparty jest na rozwiązaniach webowych, z wydajną i stabilną bazą danych. Data center posiada doskonałe warunki techniczne i spełnia wymagające, wysokie warunki bezpieczeństwa danych i sprzętu.

ERP

Każdy z modułów może działać razem lub osobno, korzystając ze wspólnej lub osobnej bazy danych. To Klient decyduje, które moduły i w jakiej konfiguracji potrzebuje. Zintegrowany system Certusoft ERP zaprojektujemy zgodnie z aktualnymi potrzebami Twojej firmy!

Finanse i księgowość

Logistyka i Sprzedaż

System Obiegu Dokumentów

Serwis i Reklamacje

Magazyn

B2B

B2C

PIM

CRM

Mobilny kierowca

Workflow

Rekrutacje

RCP

Umowy

Środki trwałe

Connector

Program Certusoft Biuro Księgowe to oprogramowanie dedykowane dla biur księgowych oraz doradców podatkowych. System wspiera i ułatwia prowadzenie księgowości dla firmy i podmiotów zewnętrznych, automatyzuje i optymalizuje procesy księgowe i kadrowe, analizuje i raportuje dane, które aktualizowane są na bieżąco.

Każdy klient biura księgowego może otrzymać dostęp do panelu klienta, z którego ma możliwość sprawdzenia dokumentów, przesłania skanów dokumentów, czy skontaktowania się z opiekunem klienta. Na każdym etapie sprawdzane są uprawnienia użytkowników do przeglądania konkretnych danych. Na panelu klienta jest możliwość wyświetlenia danych i wykresów podsumowujących, przypomnień, powiadomień czy ofert. Oprogramowanie Biuro Księgowe daje możliwość dostarczenia klientom wysokiej jakości usług.

Biuro Księgowe

Umowy

Oprogramowanie Biuro Księgowe może działać razem z dowolnym modułem / modułami systemu informatycznego Certusoft ERP.

System Certusoft B2B / B2C to zaawansowana platforma do zamówień i obsługi klienta, która zapewnia pełną automatyzację całego procesu sprzedaży. W zależności od potrzeb, zarówno B2B, jak i B2C, może zawierać panel handlowy, informacje o zamówieniach, fakturach, rozliczeniach, płatnościach, ofertach czy warunkach handlowych. Każdy klient sam zarządza ofertą, rabatami i cennikami.

System B2B i B2C może korzystać z dedykowanego CMSa do obsługi layoutu platformy, a także marketingowych narzędzi do rozsyłania newsletterów i korespondencji. Wielowalutowość i wielojęzyczność B2B i B2C zapewnia szybką obsługę klientów zagranicznych.

Do B2B / B2C warto zastosować moduł Certusoft PIM - Product Information Managment, czyli moduł służący do gromadzenia i zarządzania informacjami o wszystkich oferowanych produktach.

B2B

B2C

Portfele Inwestycyjne to narzędzie do efektywnego zarządzania złożonymi portfelami inwestycyjnymi. Oprogramowanie dostarcza wiele funkcjonalności wspierających pracę doradcy, ale również klienta - inwestora. Wdrożenie oprogramowania przynosi redukcję kosztów i ryzyka, zwiększa lojalność klientów i ułatwia pracę doradcom.

System zapewnia monitoring i archiwizację informacji o wszystkich przeprowadzonych transakcjach, raportowanie, analizy i planowanie inwestycji. Klient i doradca pozostają w stałym kontakcie zarówno przez samą aplikację, jak również przez standardowe metody kontaktów. Każdy kontakt z klientem może zostać zarejestrowany w systemie, począwszy od etapu pozyskiwania klienta, przez planowanie inwestycji, aż po stałą współpracę.

Program Portfele Inwestycyjne zapewnia wsparcie codziennej współpracy, interakcji z klientem, przejrzystość działań, wysokiej klasy zabezpieczenia, dostęp w każdej chwili dla klienta i doradcy do aktualnych danych.

Portfele inwestycyjne

Certusoft Connector to oprogramowanie, które integruje dane z różnych platform i przesyłaja je między nimi. Program ma możliwość pobierania danych, unifikowania ich, systematyzowania i przesyłania między wskazanymi bazami danych. Connector zapewnia automatyzację procesu wymiany danych, bezpieczeństwo i pewność.

Certusoft Connector wykorzystywany jest między innymi do wymiany danych pomiędzy bazami danych, integracji drukarek fiskalnych, urządzeń wielofunkcyjnych, generowania wydruków na drukarkach igłowych, importu zdjęć produktów i generowania ich miniatur, uaktualniania informacji o stanie płatności elektronicznych, generowania aukcji Allegro.

Connector

Zalety wdrożenia oprogramowania Certusoft dla firm

Wszystkie programy Certusoftu działają na jednej platformie, dlatego można je dowolnie łączyć i rozwijać. Spójny, przyjazny dla użytkownika interfejs zapewnia szybkość pracy, intuicyjność i łatwość uczenia się jego obsługi. Wielojęzyczność całego systemu Certusoft zapewnia możliwość łatwego użytkowania przez osoby mówiące w różnych językach. Zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę wdrożenia, od analizy, projektu, implementacji, poprzez szkolenia, serwis, bieżące aktualizacje systemu i rozwój, podążanie za zmianami prawnymi i technologicznymi.

Certusoft

Realizacja projektów według sprawdzonej metodyki projektowej

Projekty prowadzimy od etapu analizy i projektu poprzez przygotowanie systemu, szkolenia użytkowników, start produkcyjny i utrzymanie systemu.

Zakończenie każdego etapu produkcji oprogramowania podlega weryfikacji, co pozwala realizować projekty w ramach założonych kosztów i terminów.

Oprogramowanie w modelu outsourcingowym.

W modelu outsourcingowym oprogramowanie działa na serwerach umieszczonych w nowoczesnym data center, zapewniamy administrowanie infrastrukturą, świadczenie usług serwisu i rozwoju oprogramowania.

Koszt infrastruktury sprzętowej, systemowej, łączy internetowych, oprogramowania systemowego oraz administracji pozostają po stronie Certusoft w ramach miesięcznej opłaty Klienta.

Utrzymanie systemu realizujemy na bazie umowy SLA (Service Level Agreement).

Certusoft
Certusoft

Oprogramowanie w modelu tradycyjnym

W modelu tradycyjnym oprogramowanie jest instalowane na infrastrukturze przygotowanej przez Klienta, Certusoft świadczy usługi serwisu i rozwoju oprogramowania.

Utrzymanie systemu realizujemy na bazie umowy SLA (Service Level Agreement).

Udostępniamy infrastrukturę sprzętową, systemową i komunikacyjną

Dysponujemy profesjonalną serwerownią z nowoczesną kontrolą dostępu, całodobową ochroną budynku, systemem alarmowym, dedykowanym systemem zasilania i klimatyzacji. Nasze serwery i systemy zabezpieczające dają pewność bezpieczeństwa danych i zapewnienia ciągłości działania.

Dysponujemy szerokopasmowym, symetrycznym łączem dostępu do Internetu, oraz łączem zapasowym.

Certusoft
Certusoft

Gwarantujemy stałe utrzymanie w ruchu systemów

Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości usługi gwarancyjne i serwisowe w uzgodnionych z klientami czasach reakcji i naprawy. Nasze umowy SLA (Service Level Agreement) dają gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności systemów Certusoft.

Dla utrzymania wysokiej jakości i kontroli zgłoszeń przygotowaliśmy dedykowany system zgłoszeń - CTS Certusoft Tracking System. Klient może zgłosić, odpowiednio sklasyfikować sprawę, a następnie śledzić realizację wykonania zobowiązania serwisowego Certusoft.

Oprogramowanie Certusoft jest zawsze dopasowane do potrzeb i wymagań Klienta

Oferujemy Państwu nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania informatyczne, które posiadają szerokie zastosowanie w różnych branżach, w firmach o zróżnicowanych profilach działań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wdrożeniami.

Wdrożenia
Certusoft

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przygotujemy ofertę dopasowaną do specyfiki działalności i potrzeb Twojej firmy.