Lobo

Grupa Lobo to firmy Lobo i Vita działające w branży FMCG (fast-moving consumer goods). To sieć siedmiu oddziałów operujących w czterech województwach. Posiada łącznie ponad 16 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowych. Specjalizuje się w regionalnej dystrybucji artykułów spożywczych, w tym napoi. Nasze rozwiązania pogłębiają współpracę z 5 000 partnerami B2B i wspierają ponad 60 handlowców oraz przeszło 370 pracowników oddziałów całej Grupy.

cover

Realizacja dla firmy Lobo

System PIM w hurtowniach spożywczych

Dostarczony system PIM dla branży spożywczej posiada funkcjonalności zapewniające automatyczne dynamiczne zarządzanie ceną i dostępnością produktów w wielu kanałach sprzedaży. Wysoki poziom zautomatyzowania zapobiega utracie potencjalnych przychodów.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Lobo

E-commerce dla handlu B2B

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój Grupy Lobo pojawiła się potrzeba zacieśnienia współpracy z coraz bardziej licznym gronem partnerów biznesowych. Nasze rozwiązanie służy do zarządzania informacją o produkcie, zamówieniami od klientów, warunkami handlowymi, promocjami czy programami lojalnościowymi.

Zobacz więcej