Handel

Procesy gospodarcze są złożone i nie inaczej jest w przypadku handlu. Kupno, sprzedaż, przemieszczanie towarów, korzystanie z usług oraz ich świadczenie, handel detaliczny, handel międzynarodowy to tylko wybrane i ogólne elementy działalności gospodarczej. Do tego cały przekrój podmiotów uczestniczących w tym procesie, od dostawców aż po kupujących klientów.

cover

Realizacja dla firmy Play

Zasilenie sieci w produkty sprzedażowe

Rozwiązanie Certusoft wspomaga prawidłowe zasilenie sieci P4 w produkty sprzedażowe dzięki zautomatyzowanej analizie zapotrzebowania na towary, obsłudze zamówień i propozycji zatowarowania.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy WRI

Analiza zapotrzebowania i generowanie zamówień

System Certusoft automatycznie przetwarza dane na potrzeby przygotowania zamówień do dostawców. Pomaga zredukować błędy ludzkie i poprawia wydajność operacyjną punktów sprzedaży HIPPER.pl firmy WRI.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

Ogólnopolska sprzedaż i współpraca

Nasze oprogramowanie zapewnia wsparcie obsługi współpracy firmy Grodno i franczyzobiorców. Aplikacja obsługuje procesy integrowania i udostępniania informacji o produktach dostępnych w magazynie centralnym, obsługę zamówień od franczyzobiorców i elektroniczną wymianę dokumentów między partnerami.

Zobacz więcej