Grodno

Grodno S.A. to jeden z największych dystrybutorów na rynku elektrotechnicznym w Polsce. W ciągu kilku lat dynamicznego rozwoju powstała Grupa Grodno, która składa się ze spółek: Grodno S.A., BaRGo Sp. z o.o. oraz Magma sp. z o.o. Właściciele Grupy zwrócili się do Certusoft z zadaniem przygotowania rozwiązań dostosowanych do obsługi hurtowni elektrycznych, sprzedaży internetowej i współpracy franczyzowej.

cover

Realizacja dla firmy Grodno

Aplikacja Mobilne wsparcie magazynu dla Grodno

Aplikacja magazynowa Certusoft MWM nie wymaga instalacji na urządzeniach mobilnych. Dzięki zastosowaniu rozwiązania PWA (Progressive Web App) jest ona uruchamiana bez problemu na różnych urządzeniach.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

System PIM dla branży elektrotechnicznej

PIM dla branży elektrotechnicznej to dedykowane rozwiązanie na potrzeby obsługi sieci hurtowni elektrotechnicznych Grupy Grodno. Certusoft PIM został rozbudowany o funkcjonalności specyficzne dla zarządzania informacją o produktach takich jak elektronarzędzia, HEPAC, produkty elektryczne.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

Ogólnopolska sprzedaż i współpraca

Nasze oprogramowanie zapewnia wsparcie obsługi współpracy firmy Grodno i franczyzobiorców. Aplikacja obsługuje procesy integrowania i udostępniania informacji o produktach dostępnych w magazynie centralnym, obsługę zamówień od franczyzobiorców i elektroniczną wymianę dokumentów między partnerami.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

Platforma e-commerce dla hurtowni elektrycznej

Platforma e-commerce dla sieci hurtowni elektrycznych Grupy Grodno. Zapewnia obsługę w 95 lokalizacjach i sprzedaż internetową w Polsce. Instalatorzy, hurtownie i sklepy, firmy budowlane, przemysł czy inwestorzy otrzymują specjalne warunki handlowe i dostęp do rozbudowanej oferty produktowej.

Zobacz więcej