Klient:GRODNO S.A.
Strona www klienta: www.grodno.pl

Grodno S.A. to jeden z największych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce. W ofercie firmy znajdują się również produkty z sektora fotowoltaiki, klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Firma dysponuje nowoczesnym magazynem logistyczno - dystrybucyjnym oraz posiada ponad 80 punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Klientami Grodna są m.in. firmy zajmujące się instalacją elektryczną, służby utrzymania ruchu, zakłady produkcyjne, hurtownie, sklepy, składy budowlane, magazyny, sieci handlowe, biurowce, hotele i klienci indywidualni.


Wszystkie modułu tworzą nowoczesny i kompleksowy system informatyczny do obsługi ponad 85 tyś. klientów, sieci franczyzowej, 80 punktów sprzedaży i ponad 170 tyś. produktów.

Oprogramowanie Certusoft ma szeroki zakres funkcjonalny, jest dopasowane do potrzeb i wymagań klienta, usprawnia pracę firmy i zwiększa wydajność, podnosi jakość pracy oraz obsługi klienta.

Wdrożenie zostało poprzedzone przeprowadzeniem szczegółowej analizy mającej na celu określenie zakresu prac i wdrożenie oprogramowania zgodnego z zapotrzebowaniem Klienta.

POPRZEDNIWRI - GRUPA PSB
NastępnyPLATON SP. Z O.O.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przygotujemy ofertę dopasowaną do specyfiki działalności i potrzeb Twojej firmy.