E-commerce

Sprzedaż w internecie dają dodatkowe możliwości zwiększenia liczby klientów. Sprzedaż hurtowa, dystrybucja dla klientów biznesowych, handel produktami cyfrowymi, oferta dla klientów biznesowych czy strategia ukierunkowana na ofertę dla konsumentów to tylko wybrane możliwości. Zapoznaj się z wybranymi realizacjami związanymi z rynkiem e-commerce. Zobacz jak nasze oprogramowanie spełnia stawiane przed nim wymogi niezależnie od charakteru branży, którą wspiera.

cover

Realizacja dla firmy WRI

Sklep internetowy HIPPER.pl

Uruchomiony w 2022 sklep internetowy HIPPER.pl to cały ekosystem IT, który spaja stacjonarny charakter działalności ze sprzedażą online. Bezproblemowym stało się bieżące zarządzanie sklepem internetowym, aktualizowanie informacji, sprawne zarządzanie stanami magazynowymi czy realizacja zamówień.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Grodno

Platforma e-commerce dla hurtowni elektrycznej

Platforma e-commerce dla sieci hurtowni elektrycznych Grupy Grodno. Zapewnia obsługę w 95 lokalizacjach i sprzedaż internetową w Polsce. Instalatorzy, hurtownie i sklepy, firmy budowlane, przemysł czy inwestorzy otrzymują specjalne warunki handlowe i dostęp do rozbudowanej oferty produktowej.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Platon

E-commerce dla dystrybutora książek

Od ponad sześciu lat rozwijamy systemy e-commerce dla firmy Platon. Portal zapewnia obsługę handlu internetowego skierowanego do klientów B2B takich jak księgarnie, biblioteki i szkoły oraz wspiera współpracę z wydawnictwami.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Tryumf

Konfigurator produktów w sklepie internetowym

Personalizacja produktów odgrywa kluczową rolę. Firma co roku proponuje swoim klientom nowe kolekcje autorskich wzorów przygotowanych przez firmowych specjalistów. System PIM przygotowany dla firmy Tryumf to coś więcej niż baza podstawowych informacji o produkcie.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Tryumf

Międzynarodowy e-commerce

Firma dostarcza swoje produktu do klientów w ponad 40 krajach świata. Zainteresowani ofertą produktów są zarówno klienci indywidualni, jak i również przedsiębiorstwa, instytucje, organizacje, zrzeszenia, fundacje czy kluby sportowe. Klientami firmy są również partnerzy biznesowi Tryumf.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy Lobo

E-commerce dla handlu B2B

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój Grupy Lobo pojawiła się potrzeba zacieśnienia współpracy z coraz bardziej licznym gronem partnerów biznesowych. Nasze rozwiązanie służy do zarządzania informacją o produkcie, zamówieniami od klientów, warunkami handlowymi, promocjami czy programami lojalnościowymi.

Zobacz więcej
cover

Realizacja dla firmy BE&W

Portal do sprzedaży zdjęć

Oprogramowanie pełniące rolę platformy B2C/B2B. Z jednej strony portal do sprzedaży zdjęć, z drugiej narzędzie do współpracy z agencjami fotograficznymi i fotografami. Oprogramowanie zapewnia obsługę klientów hurtowych takich jak wydawnictwa, korporacje czy agencje reklamowe.

Zobacz więcej