Blog

Informacje o optymalizacji procesów biznesowych i zagadnienia dotyczące wsparcia działania firmy. Przydatne informacje dotyczące systemów informatycznych i ich zastosowania w przedsiębiorstwie.

cover

5 mitów na temat systemów informatycznych

Zastanawiasz się nad ułatwieniami, które usprawnią działanie pracowników i ułatwią prowadzenie firmy, ale finalnie rezygnujesz z takiego pomysłu? Uważasz, że systemy informatyczne są zbyt drogie, a korzystanie z nich jest za bardzo skomplikowane? Koniecznie zajrzyj do poniższego tekstu.

Zobacz więcej
cover

Najlepsza aplikacja dla kierowców? Jak wybrać odpowiedni program dla kierowcy?

Przedsiębiorstwa, w których funkcjonuje flota samochodowa, narażone są na wysokie koszty jej utrzymania, niską efektywność pracy oraz błędy, które mogą generować wysokie straty.

Zobacz więcej
cover

Program lojalnościowy B2B odmieni sprzedaż w Twojej firmie

Dlaczego programy lojalnościowe w B2B sprawdzają się tak dobrze? Pozwalają one firmom budować silne relacje z kontrahentami, motywować ich i sprawiać, by podzielali wartości marki. Pomagają zdobywać nowych klientów, zwiększać przychody i obniżać koszty poprzez eliminację rezygnacji.

Zobacz więcej
cover

5 powodów, żeby wdrożyć system obiegu dokumentów w firmie

Wdrożenie złożonego systemu do przetwarzania dokumentów może stanowić duże wyzwanie. Warto jednak podjąć ten wysiłek. Można znacznie zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność pracy.

Zobacz więcej
cover

Aplikacja magazynowa – przyszłość obsługi magazynów

Nowoczesne przedsiębiorstwa powinny wdrażać usprawnienia, które umożliwiają pracownikom sprawne i wygodne wykonywanie swoich obowiązków. Odpowiedzią na potrzeby bardziej mobilnej obsługi magazynów jest aplikacja magazynowa, która łączy funkcjonalność programu z zaletami mobilnych urządzeń.

Zobacz więcej
cover

Nowoczesne platformy B2B – jak działają?

Dla początkujących przedsiębiorstw sprzedaż hurtowa w e-commerce B2B może być niełatwym zadaniem. Klienci biznesowi są znacznie bardziej wymagający, więc do obsługi takich zamówień profesjonalne firmy wykorzystują nowoczesne platformy B2B.

Zobacz więcej
cover

Co to jest system PIM i kto go potrzebuje?

Wielcy gracze w e-commerce wiedzą, że system PIM jest niezbędny dla biznesu działającego w XXI wieku.

Zobacz więcej
cover

Program do obsługi reklamacji – jak działa i gdzie warto go zastosować?

Reklamacje – zmora każdego przedsiębiorcy w e-commerce. Czas, który zajmuje proces reklamacyjny, jest niewspółmierny do zysku, którym jest wyłącznie zadowolenie klienta. Ich manualna obsługa jest po prostu stratą dla firm.

Zobacz więcej